Bez szans, żeby coś takiego zaszło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2021, 23:35
Możliwe, w Ben 10, bodajże Alien Force? Był taki odcinek. To ten w którym na koniec Way Big zniszczył posąg tego starego, co mu kolory zeszły, i o to sie bili
Odpisz
18 października 2020, 09:37
Zapędziłem się i zamiast "przylatujesz" przeczytałem "przytulasz"
Głodnemu chleb na myśli
Odpisz
18 października 2020, 22:17
@Liski_sa_super: <mentalny przytulek> Lepiej?
Odpisz
18 października 2020, 22:18
@Mikrus19: lepiej UwU
Odpisz
18 października 2020, 22:19
@Liski_sa_super: Mogłabyś odwzajemnić....
Odpisz
18 października 2020, 22:21
@Mikrus19: ok ok *przytula najmocniej jak może* i tak w ogóle to nie wiem czy źle ci się napisało "mogłabyś" czy myślisz że jestem dziewczyną, ale mówię: jestem chłopakiem
Odpisz
18 października 2020, 22:25
@Liski_sa_super: Mogłabyś odwzajemnić....
.... tajemnicza osobo....
Odpisz
18 października 2020, 22:25
@Liski_sa_super: i tak wgl, to dzięki
Odpisz
18 października 2020, 22:27
@Mikrus19: trzeba było tak od razu napisać, oraz nie dziękuj
Odpisz
18 października 2020, 22:28
@Liski_sa_super: Czemu mam nie dziękować?
Odpisz
18 października 2020, 22:30
@Mikrus19: bo nie ma za co dziękować, jedynie napisałem kilka słów. Chociaż gdybym był przy tobie to też bym cię przytulił jeśli tego potrzebujesz
Odpisz
19 października 2020, 01:02
@Liski_sa_super: chyba oboje potrzebujemy....
Odpisz
18 października 2020, 14:52
Jak byłem mały to się zastanawiałem jak to się stało że ludzie mówiący w różnych językach się zrozumieli i zdołali przetłumaczyć wszystkie słowa we wszystkich językach na wszystkie słowa w różnych językach.
Odpisz
15 października 2020, 12:31
gdyby Hitler by wygrał wojne to wszyscy byśmy mówili w jednym języku i pod jedna flagą
Odpisz
15 października 2020, 12:33
@siemak: Z tym że część by nie mówiła
Odpisz
18 października 2020, 08:47
Prawdopodobnie wielu z was zginie, ale jest to poświęcenie które jestem gotów podjąć.
Odpisz
18 października 2020, 08:59
W sumie to określenie pasuje też do rządu otwierającego szkoły w pandemię
Odpisz
18 października 2020, 09:02
@ExpectoPatronum: To pasuje do wszystkiego. Uwielbiam pisać to pod filmami pożegnalnymi marines którzy wyjeżdżają do Iraku czy innego Afganistanu. Ludzie wtedy dostają takiego bólu d0py
Odpisz
18 października 2020, 12:23
... Bo nie oglądali Shreka
Odpisz
18 października 2020, 13:34
Kto umrze to umrze, i trudno
Odpisz
18 października 2020, 13:09
A to tylko Polska!
Odpisz
18 października 2020, 12:17
Polska?
Odpisz
18 października 2020, 11:04
tak właściwie to bardzo prawdopodobne że możemy znaleźć taką planetę .
Odpisz
18 października 2020, 11:49
@Royoo: chyba ją znalazłem...
Odpisz
15 października 2020, 15:03
Gdyby esperanto się udało to byłoby łatwiej
Odpisz
15 października 2020, 17:51
@Filip8975: Ekhę ekhę łacina ekhę
Odpisz
18 października 2020, 11:13
@RhobarIV: Nawet w czasach, w których łacina była najpowszechniejsza, mówiła nią o wiele mniej niż połowa mieszkańców Europy, o reszcie świata nie wspominając.
Odpisz
18 października 2020, 10:16
Na ziemi jest tak ponieważ nadal jesteśmy zwierzętami i do tego terytorialnymi
Odpisz
18 października 2020, 11:11
@iewek: Bo kosmici to wcielenia aniołów, którym znudziły się niebiosa, a krowy porywają swoimi spodkami Chupacabry.
Odpisz
18 października 2020, 08:37
Witamy na planecie Ziemia!
Odpisz
15 października 2020, 11:53
Zachciało im się budować wieżę Babel to teraz mają...
Odpisz