Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

13 lipca 2025, 17:55

,,i co my teraz z tym zrobilmy?''

Avatar Ignisus

20 października 2020, 19:02

Czm jest podwójny znak wodny?

Avatar Chiroaka

22 października 2020, 09:05

@Ignisus: Bo miałem szablon ze znakiem i wstawiłem w generatorze.

Avatar Rafixior

20 października 2020, 19:04

Czyżby kradziony mem? Czemu są dwa znaki wodne

Avatar NesquikBoi

20 października 2020, 19:15

@Rafixior: pewnie dlatego ze op mial szablon ze znakiem wodnym jeja i dodal tekst w generatorze

Avatar Chiroaka

22 października 2020, 09:04

@NesquikBoi: Jest dokładnie tak jak mówisz. Wstawiam tylko swoje memy więc proszę mnie tu nie obrażać.

Avatar ViccyArt

20 października 2020, 23:51

Doleją wody i się zużyje

Avatar RommSter

20 października 2020, 23:09

Będzie co opijać

Avatar golbik4

20 października 2020, 21:17

Do naszej szkoły przywieziono płyny do dezynfekcji w 10-cio litrowych baniakach

Avatar xXkuba22Xx

20 października 2020, 20:24

spokojnie. nie zmarnuje się...

Avatar KUBus10120620

20 października 2020, 19:58

8-klasiści łączmy się w bólu

Avatar weronika8582310

20 października 2020, 19:39

Trzeba wypić

Avatar
Konto usunięte

20 października 2020, 19:10

Wypije się ten spirytus

Avatar Bio_Jogurt

16 października 2020, 15:39

Podstawówka* (choć oba są poprawne)

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

20 października 2020, 19:22

@Bio_Jogurt: Akurat podstawówek jeszcze nie zamknęli
Przynajmniej na razie

Avatar GhostP_

16 października 2020, 14:51

będą mieli co pić na imprezach

Avatar Cheems_Kosmonauta

16 października 2020, 14:52

@GhostP_: dadzą nauczycielom na zajęcia bo na trzeźwo z uczniami się nie da

Avatar Chiroaka

16 października 2020, 14:53

@Cheems_Kosmonauta: z niektórymi nauczycielami też, nie mówiąc już o ich "internecie"

Avatar setinek2006_2

16 października 2020, 14:59

@Chiroaka: nauczycielka zabrała połowie klasy zeszyty. Zaczął się ten cały covid i zdalne nauczanie i nadal nie oddała
Przez pół roku nie oddała

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Cóż za brak szacunku

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka