No cóż, nie zmarnuje się hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Cóż za brak szacunku
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2025, 17:55
,,i co my teraz z tym zrobilmy?''
Odpisz
20 października 2020, 19:02
Czm jest podwójny znak wodny?
Odpisz
22 października 2020, 09:05
@Ignisus: Bo miałem szablon ze znakiem i wstawiłem w generatorze.
Odpisz
20 października 2020, 19:04
Czyżby kradziony mem? Czemu są dwa znaki wodne
Odpisz
20 października 2020, 19:15
@Rafixior: pewnie dlatego ze op mial szablon ze znakiem wodnym jeja i dodal tekst w generatorze
Odpisz
22 października 2020, 09:04
@NesquikBoi: Jest dokładnie tak jak mówisz. Wstawiam tylko swoje memy więc proszę mnie tu nie obrażać.
Odpisz
20 października 2020, 23:51
Doleją wody i się zużyje
Odpisz
20 października 2020, 23:09
Będzie co opijać
Odpisz
20 października 2020, 21:17
Do naszej szkoły przywieziono płyny do dezynfekcji w 10-cio litrowych baniakach
Odpisz
20 października 2020, 20:24
spokojnie. nie zmarnuje się...
Odpisz
20 października 2020, 19:58
8-klasiści łączmy się w bólu
Odpisz
20 października 2020, 19:39
Trzeba wypić
Odpisz
20 października 2020, 19:10
Wypije się ten spirytus
Odpisz
16 października 2020, 15:39
Podstawówka* (choć oba są poprawne)
Odpisz
20 października 2020, 19:22
@Bio_Jogurt: Akurat podstawówek jeszcze nie zamknęli
Przynajmniej na razie
Odpisz
16 października 2020, 14:51
będą mieli co pić na imprezach
Odpisz
16 października 2020, 14:52
@GhostP_: dadzą nauczycielom na zajęcia bo na trzeźwo z uczniami się nie da
Odpisz
16 października 2020, 14:53
@Cheems_Kosmonauta: z niektórymi nauczycielami też, nie mówiąc już o ich "internecie"
Odpisz
16 października 2020, 14:59
@Chiroaka: nauczycielka zabrała połowie klasy zeszyty. Zaczął się ten cały covid i zdalne nauczanie i nadal nie oddała
Przez pół roku nie oddała
Odpisz