Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2021, 06:07

Raczej stacje benzynowe

Avatar cos_ktos

19 października 2020, 14:26

Według mnie hot-dogi z ząbki są najlepsze

Avatar cos_ktos

19 października 2020, 14:26

@cos_ktos: *żabki (autokorekta)

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

17 października 2020, 17:16

U mnie do żabki chodzą tylko albo po monsterki (bo w moim mieście tylko w Żabce sprzedają) albo po hot-dogi

Avatar rozwalgo

17 października 2020, 17:18

@BardzoOryginalnaNazwa: Hot-dogi? Moja Żabka jedynie się z piwska utrzymuje

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

17 października 2020, 17:24

@rozwalgo: U mnie głownie na monsterkach żyje. Na hot-dogach też, ale mniej (z reszt u mnie kiedyś na grupie klasowej była gównoburza, że małe hot-dogi w Żabce podrożały i że zrezygnowali z najlepszej kiełbasy

Avatar kurdenoniewiem

19 października 2020, 11:19

@BardzoOryginalnaNazwa: ta, na moim zadupiu to jedyne miejsce gdzie je sprzedają bo panie z zabki zawsze mają wywalone. Pewnie 16 latek gdyby wyglądał dorosłe by se mógł tam piwo kupić

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

19 października 2020, 11:29

@kurdenoniewiem: Mam 17 lat, ale odkąd skończyłam 14 to nie zmieniam się za bardzo w wyglądzie

Avatar Racibor

19 października 2020, 09:05

ja wole ze stokrotki, tańsze są

Avatar Krzysiek0013

19 października 2020, 08:31

Ktoś wie od kiedy żabka ma hot-dogi?

Avatar nwmniemampomyslu

19 października 2020, 08:40

@Krzysiek0013: od w luj dawna

Avatar TheExpertt

19 października 2020, 08:18

Ktoś ma szablon?

Avatar paugor9

17 października 2020, 18:37

I monsterki

Avatar Owado

17 października 2020, 18:55

@paugor9: i piwsko

Avatar Kebasa_z_mema

17 października 2020, 19:15

@Owado: I burgery

Avatar miesny_budyn

17 października 2020, 17:22

nie ja myśle że to przez niedziele bo żabka w niedziele nawet niehandlowe jest otwarta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Prawa
Dodane przez: Prawa

To by wystarczyło

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka