Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2013, 12:19
tak
Odpisz
20 marca 2023, 08:18
@Offizial: żyjesz?
Odpisz
24 października 2022, 21:46
Tak,dalej jestem niezadowolony. I co mi zrobisz panie obrazku z internetu
Odpisz
7 marca 2021, 23:08
żona cei zostawiła, zabrała dzieci, straciłeś pracę i masz depresję? Dzieci w Afryce głodują, więc zamknij mordę i idź pobiegaj czy coś
Odpisz
18 lutego 2021, 18:17
Ok Boomer
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:34
I ch*j, mam hajs i go wydaję bo na niego zasłużyłem pracą, w dupie to mam że ktoś ma gorzej ode mnie
Odpisz
7 maja 2020, 16:05
To. Jest. Zdjęcie. Sprzed. Prawie. 100. Lat.
Odpisz
9 grudnia 2013, 18:56
a co mnie interesują niektóre miejsca ?
Odpisz
7 grudnia 2013, 19:59
Jeśli ktoś nie doświadczy biedy,to trudno mu zrozumieć jak to jest.
Odpisz
7 grudnia 2013, 18:51
to prawda
Odpisz
7 grudnia 2013, 14:45
Tak
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2013, 10:28
Weźcie zbanujcie tego idiotę KRZYSSS -ia. Nie chcemy takich dzieci na jeja.pl !
Odpisz
7 grudnia 2013, 10:37
@kacper212: Już zgłosiłem w kontakcie :) Długo cała sprawa trwać nie powinna - maks 3 dni :P
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:53
Już go tu na całe szczęście nie widzę. (widziałem przy innym obrazku jaki jest głupi)
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:26
Na telefon i ciuchy się nie skarżę, ale posiadanie kompa z 2GB RAMu to koszmar dla gracza!
Odpisz
8 grudnia 2013, 09:08
@Hank1212: powiedz jeszcze że masz jedno rdzeniowy procesor i grafikę z kamienia
Odpisz
8 grudnia 2013, 20:38
@Peter_PL: Nie, nie mam, ale 2GB to naprawdę męka.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2013, 22:02
@Hank1212: nam windows zżera ponad 1Gb
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:06
Tak
Odpisz
7 grudnia 2013, 12:26
Tak ponieważ kraje zacofane też się kiedyś rozwiną i czeka je taki los albo my się cofniemy i będziemy jak oni :)
Odpisz
7 grudnia 2013, 12:14
Trochę mi przypomina ten dzieciak Chicharito (J. Hernández)
Odpisz