Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Offizial

7 grudnia 2013, 12:19

tak

Avatar Mr0czny

20 marca 2023, 08:18

@Offizial: żyjesz?

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

24 października 2022, 21:46

Tak,dalej jestem niezadowolony. I co mi zrobisz panie obrazku z internetu

Avatar for_est

7 marca 2021, 23:08

żona cei zostawiła, zabrała dzieci, straciłeś pracę i masz depresję? Dzieci w Afryce głodują, więc zamknij mordę i idź pobiegaj czy coś

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2021, 18:17

Ok Boomer

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2020, 10:34

I ch*j, mam hajs i go wydaję bo na niego zasłużyłem pracą, w dupie to mam że ktoś ma gorzej ode mnie

Avatar Jadczukov

7 maja 2020, 16:05

To. Jest. Zdjęcie. Sprzed. Prawie. 100. Lat.

Avatar Kosmita123

9 grudnia 2013, 18:56

a co mnie interesują niektóre miejsca ?

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 19:59

Jeśli ktoś nie doświadczy biedy,to trudno mu zrozumieć jak to jest.

Avatar ossek

7 grudnia 2013, 18:51

to prawda

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 14:45

Tak

Avatar kacper212

Edytowano - 7 grudnia 2013, 10:28

Weźcie zbanujcie tego idiotę KRZYSSS -ia. Nie chcemy takich dzieci na jeja.pl !

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 10:37

@kacper212: Już zgłosiłem w kontakcie :) Długo cała sprawa trwać nie powinna - maks 3 dni :P

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 13:53

Już go tu na całe szczęście nie widzę. (widziałem przy innym obrazku jaki jest głupi)

Avatar Hank1212

7 grudnia 2013, 13:26

Na telefon i ciuchy się nie skarżę, ale posiadanie kompa z 2GB RAMu to koszmar dla gracza!

Avatar Peter_PL

8 grudnia 2013, 09:08

@Hank1212: powiedz jeszcze że masz jedno rdzeniowy procesor i grafikę z kamienia

Avatar Hank1212

8 grudnia 2013, 20:38

@Peter_PL: Nie, nie mam, ale 2GB to naprawdę męka.

Avatar Peter_PL

Edytowano - 10 grudnia 2013, 22:02

@Hank1212: nam windows zżera ponad 1Gb

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 13:06

Tak

Avatar
heroes10

7 grudnia 2013, 12:26

Tak ponieważ kraje zacofane też się kiedyś rozwiną i czeka je taki los albo my się cofniemy i będziemy jak oni :)

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 12:14

Trochę mi przypomina ten dzieciak Chicharito (J. Hernández)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Dobrze czasem się oderwać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka