Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pro100WGebe

7 marca 2021, 14:34

Jak wyglądają prześladowania w szkole na zdalnych?

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2021, 07:53

@Pro100WGebe: Cyberprzemoc, robienie zdjęć z lekcji gdy ktoś zrobi np. przez przypadek głupią minę i wstawianie ich do internetu

Avatar Pro100WGebe

22 marca 2021, 10:43

to ma sens, ale w takim razie jestem prześladowcą

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2021, 13:53

@Pro100WGebe: zly człowieku, zjedz snikersa

Avatar Pro100WGebe

23 marca 2021, 14:07

chociaż chwila, nie wyrzucam do internetu

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2021, 14:11

@Pro100WGebe: zjadłeś snikersa, good

Avatar Magda6315

22 października 2020, 22:31

Pamiętam jak takie dwie dziewczyny w młodszych klasach mnie zaczepiały, Pani nic z tym nie robiła i pewnego dnia obie ode mnie oberwały. Pani miała do mnie ból dupy, dalsza rodzina miała ból dupy do moich rodziców, ale ja miałam w końcu spokój, a rodzice już nie musieli latać do szkoły.

Warto się bronić, nawet jeżeli ma to być siłą. Nawet jak masz ot tak mocniej wklepać, to przynajmniej zaznaczasz dominację i masz spokój z takimi gnojkami.

Avatar DeMajkel

Edytowano - 5 marca 2021, 16:31

@Magda6315: Zależy też, jakie gnojki. Najgorzej, jak tacy myślą, że im wszystko wolno i jak zaczniesz się bronić, to oni cię pobiją w kilku twierdząc, że to ty do nich "się prujesz". Wtedy może pomóc jedynie starsze rodzeństwo, jeśli się je ma.

Avatar Bobiepl

25 października 2020, 13:39

Na szczęście jestem mocny i nikt mnie nie zaczepia

Avatar
Konto usunięte

23 października 2020, 07:12

Ojoj prawdziwe do bólu

Avatar
Dio__

22 października 2020, 17:49

Łolter łajt. Niby taki biały, a meta nawet mu nie wychodzi biała, tylko jakaś niebieska!

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 12:05

z tą samoobroną w polsce to tak srednio ostatnio

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 12:00

Policjant na godzinie wychowawczej: jeśli ktoś was atakuje, samoobrona to nie atak na kogoś
Szkoła: macie się oboje przeprosić a ty który mu oddałeś dostajesz naganę i tydzień zawieszenia w prawach ucznia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka