Uniwersytet Medyczny vs Politechnika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Phi!
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2015, 22:39
Wie ktoś jaki to film na 1 obrazku?
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:21
moja siostra jest na politechnice i tak ma
Odpisz
9 grudnia 2013, 22:09
Sprzeciw, w mojej grupie dziekańskie na Polibudzie Warszawskiej jest nas pięciu na co najmniej 15 dziewczyn (nie liczyłem dokładnie ile osób odpadło po pierwszym roku :P), a na całym roku jest mneij więcej porówno
Odpisz
9 grudnia 2013, 19:47
nie ogarniam....
Odpisz
9 grudnia 2013, 21:27
@masterczolg40: Na medycynę idą prawie same dziewczyny (w mojej klasie jest tylko trzech chłopaków), oglądają trupa (chyba wiesz, o co chodzi). Na politechnice stereotypowo dziewczyny to zagrożony gatunek a chłopaki wyglądają jak te krasnale.
Odpisz
17 grudnia 2013, 16:02
@mikulek04: dzięki za wytłumaczenie
Odpisz
9 grudnia 2013, 19:04
I dodał to ktoś z rocznikiem 98 :D
Odpisz
9 grudnia 2013, 19:30
Może jakiś geniusz, który przeskoczył kilka klas?
Odpisz