Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Znak czasów
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2020, 16:59
I ten ból dupy w komentarzach o gradient...
(Kupcie sobie maść na ból dupy, polecam, działa w 100%)
Ludzie, nietypowe i baśniowe stwory... (Kiedy nie chcesz obrazić i pominąć żadnej płci xD)
Gdybyście czytali choć trochę newsów, to byście wiedzieli dlaczego ikona Messengera ma gradient, a Instagram "zmienną ikonę".
Od pewnego czasu (msc/kilku tyg) Messenger zaczął przechodzić (R)ewolucję, tzn...
Między innymi zaczął być łączony z instagramem, dlatego ma taką ikonę a nie inną.
https://spidersweb.pl/2020/10/messenger-nowe-logo.html
https://spidersweb.pl/2020/09/instagram-messenger-integracja.html
https://www.dobreprogramy.pl/Facebook-Messenger-i-Instagram-czesciowo-polaczone.-Uruchomiono-wspolny-czat,News,111330.html
https://whatnext.pl/messenger-nowe-logo-lgbt-tecza/
https://messengernews.fb.com/2020/10/13/the-future-of-messaging-is-now/
Odpisz
24 października 2020, 12:39
@Redclawface: Może być ciekawie. Dopóki ten cukierburgerowski reptilianin nie wprowadzi opcji lepszego zarządzania grupami
Odpisz
19 października 2020, 18:23
Jakaś nowa aplikacja bo ja nie w temacie
Odpisz
23 października 2020, 16:15
@mememe5: Messenger i jego (R)ewolucja, Messenger i Instagram się łączą
Odpisz
21 października 2020, 05:54
Polaczki (i pewnie nie tylko) mają ból dupy o kolory, że niby LGBT promuje. Nie wiem gdzie oni tę tęcze widzą, ale takie są efekty homofobii i braku edukacji seksualnej.
Odpisz
21 października 2020, 22:08
@starmagedon:
Ale ty wiesz,że to mogła być wspólna akcja w celu trollowym ?
Odpisz
22 października 2020, 05:17
Tak wiem, gdzieś to nawet pisałem, że to mogą być trolle.
Odpisz
19 października 2020, 13:37
To jeszcze nic w porównaniu z tym że pierdzielony motyw TĘCZY (LGBT) Nszyw się równość
Odpisz
19 października 2020, 14:13
@kurdenoniewiem: najlepsze jest to że zamiast to się nazywać LGBT czy jakoś tak nazywa się równość, a jakby było coś takiego samego tylko z flagą hetero (gdyby istniało) to by pewnie była jakaś afera
Odpisz
Edytowano - 19 października 2020, 14:16
@Damond: no i właśnie o tym pisze, przecież w ten sposób sfastyke jako symbol równości mogę przedstawić mimo że to coś zupełnie innego albo nawet odwrotnego
Odpisz
19 października 2020, 16:40
@Damond: LGBT+ to również osoby hetero. Jedyni ludzie którzy się tam nie zawierają to heterycy którzy nie popierają równości płci i orientacji. Jak jesteś za równością to z definicji jesteś LGBT+
Odpisz
19 października 2020, 16:45
@darcus: wiem to, ale jednak nazwanie symbolu kojarzącego głównie się z homoseksualistami równością po to aby zarobić trochę pieniędzy i zyskać oiar (każda firma biorąca w tego typu akcji udział ma na to wywalone) nie jest czymś co można nazwać super fajną pomocną dla ludiz akcją
Odpisz
19 października 2020, 16:55
@kurdenoniewiem: Moim zdaniem to fajny gest.
Odpisz
19 października 2020, 16:58
@darcus: szczerze to nowe logo jest fajne, a sam motyw "równość" mi się bardzo podoba ale nie rozumiem jaka jest to pomoc dla osób innej orientacji nic hetero
Odpisz
19 października 2020, 18:10
@kurdenoniewiem: Żadna. To po prostu fajny gest.
Odpisz
20 października 2020, 09:46
@kurdenoniewiem: o nie prywatną firmą zrobiła coś co mi się nie podoba chlip chlip
Odpisz
20 października 2020, 12:09
o nie ktoś wyraża swoją opinię pod memem o tej tematyce
Odpisz
21 października 2020, 22:09
Odpisz
19 października 2020, 20:36
Co to za serial? Bo zapomniałem nazwy.
Odpisz
20 października 2020, 01:47
@Pan_Zagadka: family guy chyba
Odpisz
18 października 2020, 14:57
Paskudnie to wygląda
Odpisz
19 października 2020, 12:17
@toster77: jak dla mnie całkiem ładnie, chociaż i tak nie zwracam na to specjalnej uwagi, więc bez roznicy
Odpisz
19 października 2020, 16:54
@toster77: jesteś z MEMASIKA
Odpisz
19 października 2020, 18:17
@BOSSTHEBOSS: nawet mi nie przypominaj o tej aplikacji
Odpisz
19 października 2020, 19:19
@kurdenoniewiem: czemu
Odpisz
19 października 2020, 18:33
kocham gradienty, ale kolory dobrali ch*jowe
Odpisz
19 października 2020, 17:28
Czy tylko ja mam dalej tą ikonę w normalnym kolorze? Nic się u mnie nie zmieniło po aktualizacji
Odpisz
19 października 2020, 14:54
No super, świetnie, ale na cholerę zmieniać kolor ikonki
Odpisz
19 października 2020, 15:30
@Komarzyca: Zmienili dlatego, że zamierzają w jakiś sposób połączyć Messengera z Instagramem.
Odpisz
19 października 2020, 15:41
@BaDinGa_Boy: niech k***a nawet bus próbują
Odpisz
18 października 2020, 14:57
-Hej dasz mi spisać pracę domową?
-Dobra tylko pozmieniaj coś żeby facetka się nie skapnęła.
Odpisz
19 października 2020, 15:05
@Kapitalista: ale to jest oryginalny messenger, tylko kolorki zmienili
Odpisz
18 października 2020, 15:14
Po 1: nie jestem w temacie, co to jest?
Po 2 : no nawet ladnie to wyglada takie 5/10
Odpisz
19 października 2020, 14:30
@ZSRRBall: Zmienili kolor ikonki messengera.
Odpisz
19 października 2020, 14:33
@Gaiaphage: j atak nie mam
Odpisz
19 października 2020, 15:17
@ZSRRBall: same
Odpisz
18 października 2020, 16:02
Biseksualny Messenger
Odpisz
19 października 2020, 12:02
@rozwalgo: mmm bizmut
Odpisz
18 października 2020, 23:31
Ale to ładnie wg mnie wygląda
Odpisz
18 października 2020, 15:16
Co to?
Odpisz
18 października 2020, 16:41
messenger
Odpisz
18 października 2020, 16:06
zaraz co?
Odpisz