Podobno mają w java scripcie odtworzyć większość. Mam nadzieje że ostanie się chociaż jedna POTĘŻNA STRONA z wszystkimi swf'ami tych gier, bo przecież usunięcie gierek z dzieciństwa milionów osób to zbrodnia
tylko ze nie przepadna, jakis gosciu z 2 lata temu stworzyl flashpointa czyli "projekt konserwacji gier" i doslownie w ciagu 2 lat uzbieralo sie tam z kilkadziesiat tysiecy gier flashowych animacji i innych zachowanych wliczajac w to papa louie
Komentarze
Odśwież17 maja 2021, 08:08
Odpisz
15 kwietnia 2021, 12:51
Odpisz
18 października 2020, 18:12
Mam nadzieję że gierki z papa Louie zrobią w jakimś HTML, czy czymś żeby nie przepadły
Odpisz
18 października 2020, 18:22
Podobno mają w java scripcie odtworzyć większość. Mam nadzieje że ostanie się chociaż jedna POTĘŻNA STRONA z wszystkimi swf'ami tych gier, bo przecież usunięcie gierek z dzieciństwa milionów osób to zbrodnia
Odpisz
18 października 2020, 19:01
@Tajnyifajny: kto powiedział że ktoś usunie te gry
Odpisz
18 października 2020, 19:03
@tomek123321: A no w sumie racja
Odpisz
18 października 2020, 19:10
tylko ze nie przepadna, jakis gosciu z 2 lata temu stworzyl flashpointa czyli "projekt konserwacji gier" i doslownie w ciagu 2 lat uzbieralo sie tam z kilkadziesiat tysiecy gier flashowych animacji i innych zachowanych wliczajac w to papa louie
Odpisz
18 października 2020, 19:41
@MemePaladin399: dziękuję za informację, poprawiło mi to humor
Odpisz
22 października 2020, 21:25
Z czego ten avatar? :3
Odpisz
22 października 2020, 21:46
@RiviX: Glitch techs, jest na netflixie
Odpisz
24 października 2020, 12:15
Danke :3
Odpisz
23 października 2020, 18:58
F
Odpisz
23 października 2020, 16:36
Mamy jeszcze trochę czasu, żeby się pożegnać z grami naszego dzieciństwa.
Ale chyba ich nie usuną..
O nie..
Odpisz
22 października 2020, 23:12
Tyle wspaniałych gier... [*]
Odpisz
22 października 2020, 22:48
Mam tylko pytanie
Jak to zgaśnie to co z stronami obsługiwanymi przez wtyczkę?
Odpisz
22 października 2020, 20:44
Tyle wspomnień... tyle wspaniałych wspomnień...
Odpisz
22 października 2020, 20:09
Grałem dzięki temu w wiele wspaniałych gier
Odpisz
22 października 2020, 19:54
Odpisz
22 października 2020, 18:20
ヾ(´A`)ノ゚ czemu gierki z flasha były fajne F dla flasha
Odpisz
22 października 2020, 17:36
F
Odpisz
22 października 2020, 17:16
F dla wszystkich gier zrobionych w 5 minut we flaszu...
Odpisz
22 października 2020, 17:01
Dlatego ja będę grał we flashówki na internet explorer(on nadal jest w win 10, wystarczy wyszukać).
Odpisz
18 października 2020, 18:09
Czemu oni w ogóle to robią?
Odpisz
18 października 2020, 18:10
@Dziwak: bo moga
Odpisz
18 października 2020, 18:10
@antonippp: ja pie**ole
Odpisz
18 października 2020, 18:11
@Dziwak: kogo
Odpisz
18 października 2020, 18:12
@Dziwak: z tego co wiem umiera tak jak każde inne oprogramowanie po jakimś czasie
Odpisz
18 października 2020, 18:12
@antonippp: nikogo
mam już dość
już nawet żwirek nie kręci z muchomorkiem
Odpisz
18 października 2020, 18:13
@Dziwak: f
Odpisz
18 października 2020, 18:15
@antonippp: e tam
przynajmniej mam przyjaciół
Odpisz
18 października 2020, 18:21
@antonippp: antos
Czemu on cie wyzywa
Odpisz
18 października 2020, 18:52
@Par00fka: ja go nie wyzywam
Odpisz
18 października 2020, 22:23
@Dziwak: bo flash jest podatny na ataki hakerów/wirusy(nie pamiętam dokładnie)
Odpisz
22 października 2020, 16:51
@Dziwak: Bo to głównie do gier na silniku flasha.
Odpisz