Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hehineji

23 kwietnia 2018, 09:20

No to bliżej mi do dziewczyny,
W pokoju zawsze w miarę porządek, a na pulpicie syf

Avatar maslo123_5

26 listopada 2019, 21:41

@hehineji: tak jak ja

Avatar nalorek1972

18 czerwca 2018, 17:40

Szału nie ma....jestem chłopakiem

Avatar
Konto usunięte

22 września 2017, 20:52

mój pulpit jest taki byle jaki

Avatar CukiereczeQ

6 czerwca 2016, 19:36

Jestem obojniakiem.
Pokój faceta, pulpit dziewczyny.
Właściwie, to mój pulpit wygląda tak...:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar CukiereczeQ

11 stycznia 2017, 14:00

O, faktycznie

Avatar rafken

4 kwietnia 2017, 17:39

@Arronin: Pulpit z LEGO Przygody?

Avatar speed_killerpl

7 listopada 2016, 13:13

ja mam taki pulpit

Avatar WyslanniczkaHel

5 listopada 2016, 20:14

Mój pulpit wygląda tak ...
A w pokoju mam bałagan :P

Avatar poled

4 czerwca 2016, 19:21

Odwrotnie! (Nikt nie znajdzie fap foleru ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Avatar Bonnieendchica

26 maja 2016, 14:22

Nikt mi nie mówił że jestem facetem. ;-; Całe życie w kłamstwie. ;-;

Avatar wani150

8 marca 2016, 20:37

pulpit jak najbardziej pasuje ;-;

Avatar sylwek1332

27 lutego 2016, 12:15

prawda

Avatar Black_Raven

29 listopada 2015, 11:02

Fotka mojego domu:

Avatar Black_Raven

29 listopada 2015, 11:03

@Black_Raven: (Po prawej na zdjęciu widać moje łóżko i łóżko mojego braciszka)

Avatar Black_Raven

29 listopada 2015, 11:04

@Black_Raven: Prawda że Kawai? (✿◠‿◠)

Avatar czikulenia

3 stycznia 2016, 12:17

@Black_Raven: Za dużo kuroshitsuji.

Avatar SharpNeedle

17 listopada 2015, 22:04

Ja mam ładnie posegregowane ikonki i syf w pokoju.

Avatar Black_Raven

1 listopada 2015, 13:21

Nie posiadam pokoju. Jako Demon nie muszę w ogóle spać...

Avatar CukiereczeQ

1 lipca 2016, 11:57

@Black_Raven: Nie posiadasz mózgu, jako demon nie musisz myśleć.

Avatar kronim

4 września 2015, 20:47

Chyba prawa ale nie wiem nigdy nie widziałem grającej dziewczyny :)

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2015, 12:15

Jestem facetem .-.

Avatar BialaCzekolada4

18 sierpnia 2015, 16:58

Ja Też .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

To się nie może nie udać

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka