Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ChoryGrzyb

21 października 2020, 16:30

Jak na etykiecie jest cena inna niż w kasie to ty płacisz tyle ile jest na etykiecie, raz ze starym nas oje**li chyba na 50gr i dla sprawdzenia poszliśmy się zażalić że inna cena jest i nam dali 50gr

Avatar Szykon

23 października 2020, 16:28

@ChoryGrzyb: ja z kuzynem i grupką innych ludzi poszliśmy sobie kupić lody do osiedlowego sklepu kupiliśmy i okazało się że jeden za mało i kuzyn poszedł kupić jeszcze jednego i kasjerka oscamowała go na 7zł na jednym świderku xD

Avatar Gameroqu

11 lutego 2022, 22:03

@ChoryGrzyb: a mnie 2 razy oje***i i miałem zapłacić 2 w cenie 1 i nic tyle samo wyszło j podobnie z chipsami

Avatar SpokoLoko420

27 października 2020, 23:22

to mem z 2015 chyba

Avatar Lord_Endless

23 października 2020, 20:52

Niezły pocisk.

Avatar ALKATRAZ

23 października 2020, 15:51

Za 20zł można dużo rzeczy kupić

Avatar OZyrysS

23 października 2020, 16:44

@ALKATRAZ: Np. 2 produkty w cenie 10 zł

Avatar Bombelek_4_

23 października 2020, 14:16

Zaorane

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Nie idź!

Północne Węgry

Rel

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka