Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 10:32
ja jak mam urodziny to kupuje pepsi, chipsy i gram na kompie
Odpisz
24 października 2020, 23:55
To ja. nie mam przyjaciół więc każde urodziny spędzam sama, więc.... :(
Odpisz
24 października 2020, 13:47
Ja mam dziś urodziny i znajomi mnie odwiedzają
Odpisz
24 października 2020, 14:03
@Opszczymur: ja mam jutro i też mnie nikt nie odwiedzi
Odpisz
24 października 2020, 12:19
ja nawet nie miałem osiemnastki
Odpisz
24 października 2020, 09:47
Tymczasem ja: Dajcie mi tort, stówkę i zostawcie w spokoju.
Odpisz
24 października 2020, 09:47
Nie bardzo wiem co takiego fajnego w imprezach. Moi znajomi liczyli, że zrobię przyjęcie, a ja wolałem spędzić ten dzień samemu.
Odpisz
21 października 2020, 18:02
Przynajmniej wygląda na szczęśliwą
Odpisz
21 października 2020, 15:34
Ludzie w dniu swoich urodzin :
Odpisz