Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2019, 13:47
A co jeżeli się rozejrzał? W takich wypadkach nie ma czyjejś winy
Odpisz
19 maja 2020, 03:54
@nwmniemampomyslu: ale w tej reklamie było pokazane, że się nie rozejrzał
Odpisz
13 marca 2016, 10:55
Idzie jak święta krowa to ma
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2013, 21:08
Tylko on przechodził na pasach, a kierowca ma obowiązek przepuścić pieszego i zwolnić przed pasami.
Odpisz
6 grudnia 2013, 23:37
@Maks2603: No dobra może i ma, ale jak sie mu jakiś pojeb zaraz jak przejeżdża w***i na te pasy to nawet jakby te 40-50 na h jechał to nie zahamuje.
Odpisz
6 grudnia 2013, 23:41
Zgadzam się z tym że choć tak mówi prawo to trzeba patrzeć że ludzie mają je głęboko w... nosie. Chciałem napisać że takie jest prawo.
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:13
@Maks2603: po pierwsze to obowiazek pieszego jest zatrzymac sie przed przejsciem dla pieszych, po drugie rozejzec sie i dopiero wtedy przechodzic!
idac twoim tokiem myslenia, to kazde auto powinno zatrzymac sie przed przejsciem dla pieszych i rozejzec sie czy przypadkiem jakis baran nie chce przejsc... troche chore prawda....
Odpisz
19 grudnia 2013, 18:04
@Maks2603: Ale pieszy również chyba się kvrwa musi rozejrzeć, nie? :V
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2013, 16:09
najlepsze w tym jest to, ze jak jedziesz 60km/h to hamujesz dopiero po 1sekundzie(czas reakcji) a jak jedziesz 50km/h to hamujesz odrazu!! xD czary!!!! to co jak jedziesz 20km/h... twoja rekacja na hamowanie cofa sie w czasoprzestrzeni xD
oni w tej reklamie chca zrobic z kierowcow totalnych glabow! moze odrazu niech nadadza temat ze zalezy im na tym zeby sie kierowcy do zapchanych, smierdzacych i drogich autobusow poprzesiadali...
Odpisz
10 grudnia 2013, 00:29
@domer5: chodzi o to że:
-reakcja oka i mózgu zajmuje ok. 0,25 sekundy
-myśl o tym żeby zahamować i JAK - następne 0,25
-przełożenie nogi na hamulec i wciśnięcie - łohohoho.
-koła się zatrzymują i zaczynają hamować
i tak dalej.
Odpisz
10 grudnia 2013, 04:24
@Baca_online: ok rozumiem, ale w tv wyraznie bylo zaznaczone ze reakcja przy 60km/h to okolo 1sekundy, ale przy 50km/h to juz ta sama reakcja nastepuje natychmiast... dlatego to jest robienie ludzi w balona...
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2013, 17:02
@domer5: przy 50 km/h nie mówili już nic. czas reakcji ten sam, ale koła szybciej łapią przyczepność
Odpisz
10 grudnia 2013, 22:37
@domer5: A najlepsze jest "10 mniej ratuje życie". Czyli jak jadę 90 km/h i potrące kogoś to umiera a 80 km/h to cudowne ocalenie ? XD
Odpisz
11 grudnia 2013, 15:59
@Baca_online: nie chodzi o to ze kola zlapia przyczepnosc tylko o droge hamowania, ktora wraz ze wzrostem predkosci sie wydluza...tylko idac tym tropem to moze zamiast gadac 50km/h (nie wiem skad wywnioskowali ze przy takiej predkosci mozna zycie uratowac...) powinni gadac 20km/h, chociaz i tutaj zdazaja sie przypadki ze czlowiek umiera...wszystko zalezy jak sie wyladuje... bo jesli cie rozjedzie samochod jadacy z predkoscia 20km na godzine twoje szanse przezycia sa mniejsze niz gdy puknie cie przy 60km/h gdzie jak masz szczescie to sie tak odbijesz ze skonczy sie na zlamaniu :) (przyklad z zycia wziety)
Odpisz
19 grudnia 2013, 18:04
A jak jadę, przyjmijmy, 1010km/h i zwolnię te 10 km/h to go pewnie nie zabiję .-.
Odpisz
6 grudnia 2013, 20:46
A gdyby ryby głos swój miały, to zapewne by mi powiedziały...
A gdyby Matuus był doskonały, to uratowałby ten świat cały...
Gdyby ludzie mózg mieli cały, to by nie oskarżali, a sprawiali żeby nie było o co oskarżać...
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:24
Gdyby kromki spadały odwrotnie
Gdyby przerzutnie pociągały mnie okropnie
Gdyby rymy się składały wielokrotnie
Gdyby hip- hopowe głowy dostawały stopnie
A stopnie wystawiane by nie były pochopnie
Gdyby u mnie na oknie stały
Kwiaty paproci i niebieskie migdały
Gdyby ich cechy się uzupełniały...
Odpisz
9 grudnia 2013, 20:27
@Piotr99: Kto tego nie zna... :3
Odpisz
9 grudnia 2013, 21:15
Tak mi się skojarzyło. Chciałen się popisać że słuchałem przed filmem, ale nikt się nie zapytał.
Odpisz
10 grudnia 2013, 17:14
@Piotr99: Chodzi ci o utwór Kalibra (jak to się k*rwa odmienia? ._.) "Film"? :P
Odpisz
10 grudnia 2013, 17:29
Nie, chodzi mi o "Jesteś Bogiem".
Odpisz
10 grudnia 2013, 18:24
@Piotr99: Ja tego filmu niestety nie widziałem :(
Odpisz
10 grudnia 2013, 18:29
Żadna strata. Film sam w sobie całkiem niezły, ale nie ma nic wspólnego z prawdą.
Odpisz
10 grudnia 2013, 18:56
@Piotr99: To akurat wiem, wiele na ten temat słyszałem.
Odpisz
18 grudnia 2013, 15:25
@Piotr99: ♥
Odpisz
18 grudnia 2013, 15:24
To i tak by go kierowca pieprznął. Bez sensu. Samochód jedzie o wiele zbyt prędko "pojawi się" szybko na widoku, więc można go nie zobaczyć.
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:58
Takie info dla każdego ;D
W vcrash 2.2 zrobiłem to samo... hamowanie opóźnione o sekundę.
Przy 60km/h uderzenie przy prędkości 46km/h
Użyłem prędkość 50km/h i co wyszło?
Uderzenie przy 35km/h ze skutkiem śmiertelnym.....
Gdzie tu logika?
Odpisz
10 grudnia 2013, 00:27
a gdyby Polak się nie polaczył to by po prostu zwolnił
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:00
Mnie zastanawia ten łysy, za nim jest wypadek a on zamiast pomóc to stoi i gada.
Odpisz
9 grudnia 2013, 13:26
no ja w tej reklamie myśle sobie "A co za idiota przechodzi gdy samochód jedzie!" i takie co przecież kierowca nic nie zrobił!
Odpisz
9 grudnia 2013, 13:13
Pora przejrzeć to logicznie : Jestem przechodniem przede mną Zap*erdala samochód są 2 scenariusze 1 wjebię się bo na pasach się zatrzyma 2 spos to*** poczekam aż przejedzie.... PO co bawić się prawem jak można poczekać ?
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:43
baaardzo mądre zdanie :)
pieszy przed wejściem na pasy też powinien się rozejrzeć :)
Odpisz
7 grudnia 2013, 11:03
A może trzeba zrobić bardziej widoczne i bezpieczne przejścia na drodze .
Odpisz