Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar moth12334

26 czerwca 2018, 15:10

A co z tym panem? On przeleciał smoka!

Avatar Kontenko

9 grudnia 2013, 14:54

a ja jestem dovakhinnn i zabijam smoki XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar MineDan

14 marca 2016, 15:12

@Kontenko: wywerny mój drogi.

Avatar Polski322

18 lipca 2018, 19:24

@lorax12: Ale wtedy nie było łapek, lorax jesteś pijany

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 maja 2015, 22:03

Bith, please.

Avatar Minerman

9 grudnia 2013, 15:03

Eragon to akurat gvno...
Ale to tylko moje zdanie:v

Avatar kamil77

Edytowano - 9 grudnia 2013, 18:17

@Minerman: Eragon to dzieło kilkunastoletniego chłopaka bez doświadczenia w pisaniu. I choć technicznie nie reprezentuje sobą żadnego poziomu to jest to książka łatwa w lekturze i wciągająca. Natomiast Pieśń Lodu i Ognia to utwór napisany przez pisarza doświadczonego i jest o tyle lepsza od Eragona, że bardzo dopracowana od strony technicznej :)

Avatar Minerman

9 grudnia 2013, 18:19

@kamil77: Racja, nie ma się co dziwić, jeśli napisał to w wieku 15 lat.

Avatar Arald98

1 maja 2015, 13:28

@Minerman: *zaczął pisać, napisał to w wieku... 22 lat, chyba. To z 15 latami, to tylko chwyt reklamowy: Przeczytaj książkę, którą napisał piętnastolatek!

Avatar MineDan

14 marca 2016, 15:12

@Minerman: film jest całkiem spoko.

Avatar Bella113

Edytowano - 18 lutego 2014, 16:04

fajną ma fryzure mimo, ze to rysunek

Avatar Psuja34

9 grudnia 2013, 16:21

Ona ma 3.
On ma jednego.
Ona ma armie...
On nie bardzo...
Ina jest królową...
On...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar SharpNeedle

17 kwietnia 2015, 21:26

@szynszyla369: kilka milionów serc*

Avatar Archeologwinternetach

4 października 2015, 15:40

Avatar DanateDMC

10 grudnia 2013, 22:26

Więc ta dziewczyna ma smoki tak? Gdzie ja miałem ten... A tu jest. Teraz tylko załadować iii. UWAGA SMOKI TAM LECI DZIEWICA!!! Odleciały? Ta... Na czym to ja skończyłem. A... I JEB Z ŁOPATY! Ok gdzie mój tron?

Avatar ola11

9 grudnia 2013, 20:56

Kurde, ten miecz ... xD

Avatar Zwierzakowa

7 grudnia 2013, 12:14

666 obrazek w poczekalni O-O

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Bilolus1

9 grudnia 2013, 16:42

Inaczej się nie da :x chyba że przyniesiesz dziewice ale to bardzo trudne zadanie

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2013, 16:47

@Bilolus1: idę do kryjówki***se 470 podobno ma jakieś ;-;

Avatar Bartosz389

9 grudnia 2013, 15:53

głupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Należy się za piękne oczy

Fajnie że odpowiedzieli

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka