Och, te dziewczyny ze smokami... (v.3)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Rel
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2018, 15:10
A co z tym panem? On przeleciał smoka!
Odpisz
9 grudnia 2013, 14:54
a ja jestem dovakhinnn i zabijam smoki XD
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:22
@Kontenko: Nope. Ty jesteś Corvo i szukasz zemsty :D
Odpisz
22 grudnia 2013, 18:54
@Krychomir: Dorabiam na boku jako dovakhiin po tym skradaniu muszę sie wykrzyczeć :D
Odpisz
24 grudnia 2013, 10:48
@Kontenko: Jestem Danerys...
-A ja jestem Gilffuin. Władca lasu Nightwood.
(Gilffuin do swojego smoka)
Nocarz bierz ją
;3
Jeśli wiecie kim jest o co chodzi dajcie łapkę:)
Odpisz
25 grudnia 2013, 12:54
@lorax12: Ona ma 3 martwe małe smoki A ON znalazł pod choinką spakowane pocięte części swojego dużego smoka :3
Odpisz
26 grudnia 2013, 14:09
@Kontenko: What???? Oco ci chodzi. Eragorn był bohaterem (w książce) zginołmu ojciec i jego miłość. A ona co straciła?
Odpisz
27 grudnia 2013, 11:22
@lorax12: I wójka też stracił
Odpisz
28 grudnia 2014, 23:34
@lorax12: Jak tu można nie znać Nocarza i Gilffuina :D
Odpisz
10 sierpnia 2015, 14:31
@Kontenko: A ty zaraz znajdziesz cały swój świat w płomieniach.
Odpisz
14 marca 2016, 15:12
@Kontenko: wywerny mój drogi.
Odpisz
18 lipca 2018, 19:24
@lorax12: Ale wtedy nie było łapek, lorax jesteś pijany
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 22:03
Bith, please.
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:03
Eragon to akurat gvno...
Ale to tylko moje zdanie:v
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2013, 18:17
@Minerman: Eragon to dzieło kilkunastoletniego chłopaka bez doświadczenia w pisaniu. I choć technicznie nie reprezentuje sobą żadnego poziomu to jest to książka łatwa w lekturze i wciągająca. Natomiast Pieśń Lodu i Ognia to utwór napisany przez pisarza doświadczonego i jest o tyle lepsza od Eragona, że bardzo dopracowana od strony technicznej :)
Odpisz
9 grudnia 2013, 18:19
@kamil77: Racja, nie ma się co dziwić, jeśli napisał to w wieku 15 lat.
Odpisz
1 maja 2015, 13:28
@Minerman: *zaczął pisać, napisał to w wieku... 22 lat, chyba. To z 15 latami, to tylko chwyt reklamowy: Przeczytaj książkę, którą napisał piętnastolatek!
Odpisz
14 marca 2016, 15:12
@Minerman: film jest całkiem spoko.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2014, 16:04
fajną ma fryzure mimo, ze to rysunek
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:21
Ona ma 3.
On ma jednego.
Ona ma armie...
On nie bardzo...
Ina jest królową...
On...
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:41
@Psuja34: jest rudy
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:07
@Bilolus1: A nie blond?
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:48
@Psuja34: on ma romans z elfką
on ma serca ok.25 smoków które dają mu siła tych smoków
armia ludzi ,krasnoludów i elfów wystarczy ? on ma smoka wielkości willi
a ona ? PS. jest brunetem
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:56
@Psuja34: Hmm już nie wiem ;-;
Odpisz
9 grudnia 2013, 19:26
@szynszyla369: Ona ma 3 ogromne smoki.
Wszyscy Dorańczycy są jej wierni.
Jest bliska przejęciu zatoki niewolniczej.
Ma potężną flotę "Krakenów".
Odpisz
11 grudnia 2013, 15:33
@szynszyla369: Ale ona ma cycki:v
Odpisz
24 grudnia 2013, 10:53
@Psuja34: Eragon ma Eldunari
Ona nie ma
On ma potężną Saphirę Jasnołuską
Ona ma 3 małe smoki
On zna się na magi
Ona możliwe że nie
On jest przyjacielem elfów, krasnoludów i ludzi
On uratował świat
Kto na Eragona łapkę w górę
Kto na nią w dół
Odpisz
24 grudnia 2013, 12:05
@lorax12: Widać nie czytałeś gry o Tron...
Małe smoki?
One pożerają dzieci i konie...
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:26
@szynszyla369: kilka milionów serc*
Odpisz
4 października 2015, 15:40
@szynszyla369:
Odpisz
10 grudnia 2013, 22:26
Więc ta dziewczyna ma smoki tak? Gdzie ja miałem ten... A tu jest. Teraz tylko załadować iii. UWAGA SMOKI TAM LECI DZIEWICA!!! Odleciały? Ta... Na czym to ja skończyłem. A... I JEB Z ŁOPATY! Ok gdzie mój tron?
Odpisz
9 grudnia 2013, 20:56
Kurde, ten miecz ... xD
Odpisz
7 grudnia 2013, 12:14
666 obrazek w poczekalni O-O
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:10
@Zwierzakowa: To teraz czekamy na ofiare z kota w komentarzach
Odpisz
7 grudnia 2013, 13:51
@Bilolus1: Próbowałem zrobić kota ze znaków informatycznych ale jakiś zakaz jest w komentarzach - możesz go zobaczyć na moim profilu :)
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2013, 16:39
@Bilolus1: koniecznie kot? ;-;
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:42
Inaczej się nie da :x chyba że przyniesiesz dziewice ale to bardzo trudne zadanie
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:47
@Bilolus1: idę do kryjówki***se 470 podobno ma jakieś ;-;
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:53
głupie
Odpisz