Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiktor34

2 marca 2014, 17:15

tym czasem w ruwnoleglym świecie XD

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 20:13

@wiktor34: Nie żeby coś,ale użyj następnym razem słownika.Już mówie w czym rzecz: twoje ruwnoleglym sie pisze równoległym.Grammar nazi zawsze na służbie!

Avatar wiktor34

3 marca 2014, 16:42

ALE JEŻE NIE mówiĄ ;D

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2014, 20:46

@wiktor34: No niestety,ale nie dość że ja mówie to jeszcze moge każdemu skopać pupge,i powsadzać kilka igiełeg <3

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2014, 22:14

biedna cebula przez tego człowieka teraz płacze

Avatar Wiska2002

12 sierpnia 2011, 20:22

hahahahahahaha!!!

Avatar NiceAsia25

8 sierpnia 2011, 13:57

hehe :P Fajne 5/5

Avatar konsacz09

5 sierpnia 2011, 22:28

tzn??ten obrazek jest bez sensu nic w nim śmiesznego...dlatego go nie rozumiem.

Avatar konsacz09

4 sierpnia 2011, 08:32

co to ma być???!!!

Avatar maxioldo

4 sierpnia 2011, 09:12

@konsacz09: EEEEEEE..... obrazek??

Avatar konsacz09

4 sierpnia 2011, 09:27

@maxioldo: to akurat wiem -_-

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2011, 10:04

@konsacz09: ja też nie rozumiem o co chodzi :/

Avatar chupacabra001

4 sierpnia 2011, 19:39

@konsacz09: Nawet po Tobie nie spodziewałem się tak głupiego pytania...

Avatar konsacz09

4 sierpnia 2011, 19:50

@chupacabra001: dlaczego głupiego po prostu nie rozumiem co oznacza ten obrazek..

Avatar chupacabra001

5 sierpnia 2011, 19:09

@konsacz09: Jak można tak prostych rzeczy nie rozumieć?

Avatar kukurydza

5 sierpnia 2011, 12:28

dziwny ten obrazek...2/5

Avatar frefux

4 sierpnia 2011, 22:21

glupie sorry ale 1/5

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2011, 10:41

słabe 2/5

Avatar PraetorIgnis

4 sierpnia 2011, 10:29

Jak kroisz cebule to płaczesz nie? Tutaj cebula kroi człowieka i płacze. Strasznie bez sensu xdd dam 4 bo lubię taki humor ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Równi i równiejsi

Co za przypadek

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka