memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 marca 2014, 17:15
tym czasem w ruwnoleglym świecie XD
Odpisz
2 marca 2014, 20:13
@wiktor34: Nie żeby coś,ale użyj następnym razem słownika.Już mówie w czym rzecz: twoje ruwnoleglym sie pisze równoległym.Grammar nazi zawsze na służbie!
3 marca 2014, 16:42
ALE JEŻE NIE mówiĄ ;D
3 marca 2014, 20:46
@wiktor34: No niestety,ale nie dość że ja mówie to jeszcze moge każdemu skopać pupge,i powsadzać kilka igiełeg <3
2 marca 2014, 22:14
biedna cebula przez tego człowieka teraz płacze
12 sierpnia 2011, 20:22
hahahahahahaha!!!
8 sierpnia 2011, 13:57
hehe :P Fajne 5/5
5 sierpnia 2011, 22:28
tzn??ten obrazek jest bez sensu nic w nim śmiesznego...dlatego go nie rozumiem.
4 sierpnia 2011, 08:32
co to ma być???!!!
4 sierpnia 2011, 09:12
@konsacz09: EEEEEEE..... obrazek??
4 sierpnia 2011, 09:27
@maxioldo: to akurat wiem -_-
4 sierpnia 2011, 10:04
@konsacz09: ja też nie rozumiem o co chodzi :/
4 sierpnia 2011, 19:39
@konsacz09: Nawet po Tobie nie spodziewałem się tak głupiego pytania...
4 sierpnia 2011, 19:50
@chupacabra001: dlaczego głupiego po prostu nie rozumiem co oznacza ten obrazek..
5 sierpnia 2011, 19:09
@konsacz09: Jak można tak prostych rzeczy nie rozumieć?
5 sierpnia 2011, 12:28
dziwny ten obrazek...2/5
4 sierpnia 2011, 22:21
glupie sorry ale 1/5
4 sierpnia 2011, 10:41
słabe 2/5
4 sierpnia 2011, 10:29
Jak kroisz cebule to płaczesz nie? Tutaj cebula kroi człowieka i płacze. Strasznie bez sensu xdd dam 4 bo lubię taki humor ;D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 marca 2014, 17:15
tym czasem w ruwnoleglym świecie XD
Odpisz
2 marca 2014, 20:13
@wiktor34: Nie żeby coś,ale użyj następnym razem słownika.Już mówie w czym rzecz: twoje ruwnoleglym sie pisze równoległym.Grammar nazi zawsze na służbie!
Odpisz
3 marca 2014, 16:42
ALE JEŻE NIE mówiĄ ;D
Odpisz
3 marca 2014, 20:46
@wiktor34: No niestety,ale nie dość że ja mówie to jeszcze moge każdemu skopać pupge,i powsadzać kilka igiełeg <3
Odpisz
2 marca 2014, 22:14
biedna cebula przez tego człowieka teraz płacze
Odpisz
12 sierpnia 2011, 20:22
hahahahahahaha!!!
Odpisz
8 sierpnia 2011, 13:57
hehe :P Fajne 5/5
Odpisz
5 sierpnia 2011, 22:28
tzn??ten obrazek jest bez sensu nic w nim śmiesznego...dlatego go nie rozumiem.
Odpisz
4 sierpnia 2011, 08:32
co to ma być???!!!
Odpisz
4 sierpnia 2011, 09:12
@konsacz09: EEEEEEE..... obrazek??
Odpisz
4 sierpnia 2011, 09:27
@maxioldo: to akurat wiem -_-
Odpisz
4 sierpnia 2011, 10:04
@konsacz09: ja też nie rozumiem o co chodzi :/
Odpisz
4 sierpnia 2011, 19:39
@konsacz09: Nawet po Tobie nie spodziewałem się tak głupiego pytania...
Odpisz
4 sierpnia 2011, 19:50
@chupacabra001: dlaczego głupiego po prostu nie rozumiem co oznacza ten obrazek..
Odpisz
5 sierpnia 2011, 19:09
@konsacz09: Jak można tak prostych rzeczy nie rozumieć?
Odpisz
5 sierpnia 2011, 12:28
dziwny ten obrazek...2/5
Odpisz
4 sierpnia 2011, 22:21
glupie sorry ale 1/5
Odpisz
4 sierpnia 2011, 10:41
słabe 2/5
Odpisz
4 sierpnia 2011, 10:29
Jak kroisz cebule to płaczesz nie? Tutaj cebula kroi człowieka i płacze. Strasznie bez sensu xdd dam 4 bo lubię taki humor ;D
Odpisz