Pokemon bardziej znienawidzony od Bidoofa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Rel
Papierowa szkoła posting
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2013, 19:32
Już chyba wszystko co na świecie istnieje przerobili w wersje z tym gównem.
Odpisz
10 grudnia 2013, 07:29
Pieseł to gówno które niszczy internet.
Odpisz
10 grudnia 2013, 13:58
W innych krajach pieseł bym i się znudził, a w Polsce jak zwykle gimbaza podnieca się nowym(już starym) memem
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:27
@kamdab: nie no sory jak już to podstawówka ...
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:30
@gelo1238: Podstawówka to mniejszość internetowa. To gimby się wszystkim podniecają
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:50
@kamdab: jasne jasne, sorki ale jestem "gimbem" i jak widze tego pisela to mi sie niedobrze robi... , oczywiscie wszystko to wina gimbow.
Odpisz
10 grudnia 2013, 15:32
@gelo1238: Oceniasz całość patrząc na siebie?
Odpisz
10 grudnia 2013, 15:59
@kamdab: nie.. po prostu mam dość tego że każdy ma coś do gimbusów, a większość tych których uważasz za gimbusów, chodzą do podstawówki.
Odpisz
10 grudnia 2013, 16:16
@gelo1238: Sprawdzałeś? Poza tym czymś sobie na to zasłużyliście... Wciąż pamiętam wasze płacze w LoL-u, jak w Nostale, Aionie, WoW-ie
Odpisz
10 grudnia 2013, 16:22
@kamdab: przykro mi nie grałem w żadną grę, które wymieniłeś
Odpisz
10 grudnia 2013, 16:29
@kamdab: Wciąż pamiętasz? Tak, pamiętasz! Tą gimbazę, która teraz jest w liceach/technikach/zawodówkach!
Odpisz
10 grudnia 2013, 16:29
@kamdab: Nie, to inni oceniają całość patrząc na jednostki. To nie wina wieku czy szkoły. Jak ktoś jest zjebem to już w 4 klasie podstawóki (tak jak niektórzy z mojej szkoły) zacznie palić itd.
Odpisz
18 lutego 2014, 20:56
@KaterinaAlexandrev: ty idioto jak szmiesz wow :d
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2014, 20:27
@gavardo: "wow" jaki elokwentny się znalazł...
Odpisz
20 lutego 2014, 20:38
@KaterinaAlexandrev: piesel man wow
Odpisz
11 sierpnia 2021, 10:09
@KaterinaAlexandrev: dla mnie memy z piesełami dalej są dobre lul
Odpisz
10 grudnia 2013, 15:00
jest tu jakiś fan pokemon? bo przyznaje się XD oglądałem to i czasem nadal oglądam .-. ale jakoś tego pokemona nie widziałem XD
Odpisz
23 marca 2015, 22:01
@Mirek01: Ja lubię pokemony :)
Odpisz
27 lipca 2016, 09:35
@Mirek01: Ja.
Odpisz
10 grudnia 2013, 19:47
Niby czemu Bidoof znienawidzony?
Odpisz
10 grudnia 2013, 15:19
A ja tam go lubię. Przynajmniej jeden pies w morzu kotów.
Odpisz
10 grudnia 2013, 17:58
@kulujulu: też go lubię
Odpisz