Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 19:32

Już chyba wszystko co na świecie istnieje przerobili w wersje z tym gównem.

Avatar KaterinaAlexandrev

10 grudnia 2013, 07:29

Pieseł to gówno które niszczy internet.

Avatar kamdab

10 grudnia 2013, 13:58

W innych krajach pieseł bym i się znudził, a w Polsce jak zwykle gimbaza podnieca się nowym(już starym) memem

Avatar gelo1238

10 grudnia 2013, 14:27

@kamdab: nie no sory jak już to podstawówka ...

Avatar kamdab

10 grudnia 2013, 14:30

@gelo1238: Podstawówka to mniejszość internetowa. To gimby się wszystkim podniecają

Avatar gelo1238

10 grudnia 2013, 14:50

@kamdab: jasne jasne, sorki ale jestem "gimbem" i jak widze tego pisela to mi sie niedobrze robi... , oczywiscie wszystko to wina gimbow.

Avatar kamdab

10 grudnia 2013, 15:32

@gelo1238: Oceniasz całość patrząc na siebie?

Avatar gelo1238

10 grudnia 2013, 15:59

@kamdab: nie.. po prostu mam dość tego że każdy ma coś do gimbusów, a większość tych których uważasz za gimbusów, chodzą do podstawówki.

Avatar kamdab

10 grudnia 2013, 16:16

@gelo1238: Sprawdzałeś? Poza tym czymś sobie na to zasłużyliście... Wciąż pamiętam wasze płacze w LoL-u, jak w Nostale, Aionie, WoW-ie

Avatar gelo1238

10 grudnia 2013, 16:22

@kamdab: przykro mi nie grałem w żadną grę, które wymieniłeś

Avatar Myszkapl

10 grudnia 2013, 16:29

@kamdab: Wciąż pamiętasz? Tak, pamiętasz! Tą gimbazę, która teraz jest w liceach/technikach/zawodówkach!

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2013, 16:29

@kamdab: Nie, to inni oceniają całość patrząc na jednostki. To nie wina wieku czy szkoły. Jak ktoś jest zjebem to już w 4 klasie podstawóki (tak jak niektórzy z mojej szkoły) zacznie palić itd.

Avatar gavardo

18 lutego 2014, 20:56

@KaterinaAlexandrev: ty idioto jak szmiesz wow :d

Avatar KaterinaAlexandrev

Edytowano - 20 lutego 2014, 20:27

@gavardo: "wow" jaki elokwentny się znalazł...

Avatar gavardo

20 lutego 2014, 20:38

@KaterinaAlexandrev: piesel man wow

Avatar SansGranie69

11 sierpnia 2021, 10:09

@KaterinaAlexandrev: dla mnie memy z piesełami dalej są dobre lul

Avatar Mirek01

10 grudnia 2013, 15:00

jest tu jakiś fan pokemon? bo przyznaje się XD oglądałem to i czasem nadal oglądam .-. ale jakoś tego pokemona nie widziałem XD

Avatar Gardewuar

23 marca 2015, 22:01

@Mirek01: Ja lubię pokemony :)

Avatar MajaNocnaFuria

27 lipca 2016, 09:35

@Mirek01: Ja.

Avatar Pikachu

10 grudnia 2013, 19:47

Niby czemu Bidoof znienawidzony?

Avatar kulujulu

10 grudnia 2013, 15:19

A ja tam go lubię. Przynajmniej jeden pies w morzu kotów.

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2013, 17:58

@kulujulu: też go lubię

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Flyingseeker
Dodane przez: Flyingseeker

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Dobrze czasem się oderwać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka