Kibole Arki weszli do biura PiSu razem z drzwiami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Brawo za czujność!
To bilet w jedną stronę skarbie
Nwm co ze mną nie tak
Damy radę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2023, 09:36
Arka gdynia k...a świnia
Odpisz
27 października 2020, 01:23
Odpisz
25 października 2020, 20:45
Czekaj... co? Mieszkam w tym miescie i NIC K***A NIE WIEM?! IDE NADROBIC ZALEGLOSCI
Odpisz
26 października 2020, 11:23
@Jurekis_: Jeśli chodzi o to ,,wdarcie się kiboli do biura posła PiS'', to niektórzy protestujący... cóż... protestowali pod domem posła PiSu - Marcina Horały. No i w pewnym momencie kilkoro zaczęło walić w drzwi od jego domu, które, ku ich zaskoczeniu, wypadły z zawiasów. Oczywiście policja ich aresztowała i media krzyczą, że ,,KiBole Z ARkI GdynIA WDaRlI sIę KOpNiAKiEM do bIUrA pOSłA PiS, ZaŚ BoHATeRSka pOLiCJa MUsIaŁa UŻYĆ gAzu, ŻeBY wYGOnIć wŁAmYwAcZY, A pRZEBrZYDŁA oPOzYCJA Ich GlorYfIKUjE I nAZYwA <<kibicami>>!!1!!!!!111'' Zabawne
Odpisz
26 października 2020, 12:08
@makapakajekurczaka: raz jak przechodziłem Świętojańską i zobaczylem jego bilbordy pomyślałem "posel PIS tutaj? To moze ciekawie pojsc". No i mialem rację
Odpisz
26 października 2020, 19:08
@Jurekis_: tez tam mieszkam i tez o niczym nie slyszalem
Odpisz
25 października 2020, 21:50
Gdynia
Odpisz
26 października 2020, 10:11
@onui2: k***a świnia
Odpisz
26 października 2020, 16:28
@ElonMusk: to już twoja opinia
Odpisz
26 października 2020, 11:27
To właśnie uwydatania jak bardzo społeczeństwo się zezwierzęciło
Odpisz
26 października 2020, 12:32
@napletnik: To znaczy że społeczeństwo ma już dość partii, która ma nas gdzieś. Że skończyło się opluwanie grup społecznych i gadanie "bo to było wyrwane z kontekstu". Mamy dość propagandy w telewizji, dość jednego wzorca zachowań. Dość bania się o własne życie, czy jutro. Politycy myślą, że są jakąś kastą a nie są.
Odpisz
26 października 2020, 14:05
@Gaiaphage: A czy ja mówie tylko o Polsce? Nie, ale po przykładzie z naszego podwórka ma się jeszcze większą pewność. W PRL też były protesty, jednak sie nie zachowywali jak dzikusy, w internecie mnóstwo można znaleźć nagrań takich toksycznych zachowań protestujących, a na każde choćby najmniejsze przejawy innych poglądów, potrafią oni [protestujący] zmieszać tego człowieka z gównem.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2020, 12:05
Ostatnio usłyszałam coś w stylu "araka Gdynia Kaja Godek". A że akurat piłam wodę to oplułam przypadkiem typa stojącego obok mnie
Odpisz
Edytowano - 26 października 2020, 10:41
O co rozeszły się te strajki?
Odpisz
26 października 2020, 11:12
o wyrok trybunału konstytucyjnego. Jakim cudem ci to umknęło przecież cała polska tym teraz żyje
Odpisz
26 października 2020, 11:13
W czwartek Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że aborcja w przypadku uszkodzenia płodu jest niezgodna z konstytucją. Oznacza to, że nawet jeżeli płód jest śmiertelnie chory nie wolno wykonywać aborcji pod groźbą więzienia. Dlatego też przez ostatnie dni kilka tysięcy kobiet w Polsce protestuje przeciwko tej ustawie i ogólnie przeciwko Trybunałowi Konstytucyjemu, bo uważają, że to on jest niezgodny z konstytucją. Za to rząd aresztuje niektóre protestujące, bo uważa, że przez nich wzrosną zakażenia. W każdym razie jest ciekawie
Odpisz
26 października 2020, 11:16
@makapakajekurczaka: Tylko kobiety protestują?
Odpisz
26 października 2020, 11:25
Nie, ale większość z nich to kobiety. Ale nie tylko, bo na przykład w Warszawie protestuje Trzaskowski
Odpisz
25 października 2020, 19:23
Polski language is my język
Odpisz
25 października 2020, 19:24
@Pryncypalki: OUR język
Odpisz