Kapitalizm to taki dobry ustrój
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie po oczach
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2020, 19:14
Ogólnie jednocześnie mam z tego bekę w sensie z tych strajków i nareszcie myślę że może być to poważny strajk w którym mogą coś wywalczyć
Odpisz
1 sierpnia 2024, 17:14
@Oloest4: i wywalczyłeś coś?
Odpisz
27 października 2020, 16:05
tak swoją drogą to odnioslem sukces jako człowiek, kaja płode mnie zablokowała na fb
ale i tak mamy 2:1 dla mnie bo szmacie 2 razy zrzuciłem konto na twitterze
Odpisz
27 października 2020, 16:13
@Krzyniu: lol same
Odpisz
27 października 2020, 17:51
@Krzyniu: kto to i jak można komuś zrzucić konto
Odpisz
27 października 2020, 17:52
@Krzyniu: kto nie zgłosił konta Kai Godek na tt ten nie zna życia.
Odpisz
27 października 2020, 22:17
@MsCrazyAlex: Jesteście za cenzurą?
Odpisz
27 października 2020, 22:29
@CWIRRED: Kaja Godek wszystkich blokuje, więc na jej tt i tak nie można zobaczyć tego jakie jest naprawdę zdanie osob na temat "obrony życia" w jej wydaniu. Poza tym korzystając z tt Godek zgodziła przestrzegać polityki tego portalu, a że nagminie łamie regulamin to jest zgłaszana. Ja ją zgłosiłam za mowę nienawiści czyli za coś co jest karalne nawet poza tt. I nie nie jestem za cenzurą póki ktoś nie łamie prawa, czy regulaminu portalu z którego właśnie korzysta.
Odpisz
27 października 2020, 22:35
@MsCrazyAlex: „ I nie nie jestem za cenzurą póki ktoś nie łamie prawa, czy regulaminu portalu z którego właśnie korzysta.” Czyli jesteś za cenzurą. A co do prawa (które jest ponad regulaminem dowolnego portalu) to:
Konstytucja RP – art. 14
„Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu.”
Konstytucja RP – art. 54
„1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.”
Środek społecznego przekazu to również portal internetowy. Więc twitter łamie prawo. I jak ktoś pozwie twittera to wygra.
Odpisz
27 października 2020, 22:48
@CWIRRED: no to pozwij jak znalezles lukę. Jak już wygrasz to pogadamy.
Odpisz
27 października 2020, 23:42
@MsCrazyAlex: Nie używam twittera. Dlatego nie zostałem ocenzurowany. Więc nie mam na jakiej podstawie ich pozwać.
Odpisz
27 października 2020, 23:46
@CWIRRED: a zapomniałam to wstawić
Odpisz
27 października 2020, 23:46
@CWIRRED: no to ok, ale jakbyś używał to easy hajs by wleciał.
Odpisz
28 października 2020, 00:01
@MsCrazyAlex: A my mówimy o cenzurowaniu Godek. Ona nikogo nie znieważa. Więc to cenzura.
Odpisz
Edytowano - 29 października 2020, 00:50
@CWIRRED: o k***a jak ona nikogo nie znieważa to ja jestem napoleonem xdddd. Wiem przecież za co ją wtedy zgłosiłam i była to mowa nienawiści niezgodna z polityką tt, a nie jakieś debilizmy o muminkach. człowieku, mówienie, że Godek nikogo nie obrażała to tak jakby mówić, że sasin wcale nie przeje**ł 70 mln na wybory które się nie odbyły.
Odpisz
29 października 2020, 08:42
@MsCrazyAlex: „Mowa nienawiści” nie istnieje i to nie zniewaga. Jak ktoś krytykuje np. gejów to nie zniewaga. To wymysł lewicy. Więc zrzuciłeś jej konto za poglądy.
Odpisz
29 października 2020, 08:51
@CWIRRED: ja jej konta nie usunęłam tylko Twitter, więc najwyraźniej uznali, że nie chcą mieć na swojej platorfmie tak poje**nych tresci XD. Zresztą co za różnica czy nazwiesz to mowa nienawiści czy zniewagą jak w praktyce dobrze wiesz, że na jedno wychodzi.
Odpisz
29 października 2020, 08:58
@MsCrazyAlex: A Godek jakby chciała mogłaby twittera pozwać.
Odpisz
29 października 2020, 08:59
@CWIRRED: to do niej napisz i razem hajs dostaniecie xd
Odpisz
29 października 2020, 09:04
@MsCrazyAlex: To tak nie działa. Hajs dostanie tylko poszkodowany. A ja wyznający etyke llibertariańską nie wpiepszam się w nie swoje sprawy.
Odpisz
29 października 2020, 09:27
@CWIRRED: no to mówię ogarnij sobie konto na tydzień, pisz tak żeby cie zbanowali i pozwij tt razem w Godek xd.
Odpisz
27 października 2020, 22:40
Heh, znowu jakiś zakompleksiony prawaczek robi głupiego mema, nie mającego nic wspólnego z prawdą, ale najważniejsze, że ku chwale krula.
Odpisz
27 października 2020, 16:05
Ja pie**ole xD
Wy serio myślicie że to tak działa? xD
Odpisz
Edytowano - 27 października 2020, 16:09
@darcus: no u ludzi z małą inteligencją czyli połowa Polski (nieważne która)
Odpisz
27 października 2020, 16:12
@darcus: być może w meme'ie jest podany zły przykład, jednakowoż działa to tak:
https://www.youtube.com/watch?v=MDKzOH9db1o
Odpisz
27 października 2020, 16:21
@KyloRen7413: To trochę jednak inaczej niż na obrazku.
Odpisz
27 października 2020, 16:58
@darcus: czasem tak dziala i to nawet ma swoją nazwę "tęczowy kapitalizm"
Odpisz
27 października 2020, 18:23
@xXkuba22Xx: Pierwsze słyszę.
Odpisz
27 października 2020, 18:28
@darcus: Każde myślenie jest błędne jeśli dochodzi do konsekwencji.
Odpisz
27 października 2020, 18:43
@TrueStoryGuy: Meh.
Odpisz
27 października 2020, 18:14
Jeśli proaborcjoniści posługują się symbolem błyskawicy, to ich przeciwnicy powinni mieć symbol uziemienia
Odpisz
27 października 2020, 17:02
Pioruny z painta masz plusa gościu
Odpisz
26 października 2020, 19:15
O co chodzi z tymi piorunami?
Odpisz
26 października 2020, 19:16
@jacek1s: no bo to nazistki czy jakoś tak...chwila co
Odpisz
26 października 2020, 19:18
@jacek1s: protesty o prawa kobiet i aborcję
Odpisz
26 października 2020, 19:19
@jacek1s: nowy symbol strajku kobiet
Odpisz
26 października 2020, 19:24
A co on symbolizuje? Dlaczego piorun?
Odpisz
26 października 2020, 19:28
@jacek1s: ma ona symbolizować ostrzeżenie
Tak wyczytałem
Odpisz
26 października 2020, 19:30
Te dwa pioruny zdecydowanie
Odpisz
26 października 2020, 19:31
@jacek1s: Skojarzyło mi się z tym
Odpisz
26 października 2020, 19:31
@jacek1s: Znajomy mi mówił, że chodzi o miesiączkę, brzmi legitnie
Odpisz
26 października 2020, 20:04
@jacek1s: A to nie od Gonciarza się nie zaczęło, że z nudów namalował takiego pioruna i się przyjęło?
Odpisz
26 października 2020, 20:32
@jacek1s:
Odpisz
26 października 2020, 20:42
@jacek1s: "Nie dotykać, grozi porażeniem"
Odpisz
26 października 2020, 21:39
@Bosku: oj tak tak byniu
Odpisz
27 października 2020, 16:42
@jacek1s: chodzi o mcqueena, jego kolor czerwony symbolizuje płody.
Odpisz
27 października 2020, 16:41
Akurat w tym przypadku wszystkie ,,oferty" które podpinają się pod ten strajk, są z góry skazane na potępienie przez społeczność (macie przykład słynnych influencerów)
Odpisz
26 października 2020, 22:58
Nie ma już prawdziwych anarchistów
Odpisz
26 października 2020, 19:22
"lubimy kobitki Hehe, dawać piniąszki"
Odpisz
26 października 2020, 19:15
niby bylo podobne, ale to sa dwie rozne rzeczy wiec, nie wiem, sami ocencie
Odpisz
26 października 2020, 19:19
@Kersyaturate: To mój mem. https://memy.jeja.pl/655560,to-co-innego.html
Odpisz