Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2020, 10:44
KFC lepsze
Czekam na gównoburzę
Odpisz
2 listopada 2020, 11:33
@olimpicYT3356: to zależy
Odpisz
4 listopada 2020, 21:25
@RandomDude:
Odpisz
1 listopada 2020, 20:32
kEjEfsI lEpszE
Odpisz
1 listopada 2020, 23:32
@Kowal_PL: nie, bo PIZZA
Odpisz
4 listopada 2020, 20:52
@Krystian125p: randomowe rzeczy z ogrodu
Odpisz
2 listopada 2020, 07:17
Klasy 1-6 plus gimnazjum.
Zawsze McDonald był najlepszy.
Chyba że szliśmy do kina. To może film był lepszy ale to rzadkość.
Nawet w szkole średniej McDonald i jest najlepszy...
Odpisz
2 listopada 2020, 00:24
Żarcie!
Odpisz
1 listopada 2020, 21:41
Pamiętam jak w 4 klasie jechałem z klasą do Jury Krakowsko-częstochowskiej, jak wychowawczyni przez mikrofon czy uj wie co powiedziała że będziemy w McDonaldzie to wszyscy się zaczęli drzeć ,,MCDONALD! MCDONALD!". Potem okazało się że połowa osób nie miała pieniędzy na nic
Odpisz
1 listopada 2020, 23:04
smutne
Odpisz
1 listopada 2020, 20:33
No co poradzić że wycieczki szkolne są takie ...jowe xD
Odpisz
1 listopada 2020, 19:58
Kurde nasza klasa tak 7 lat mówi, kiedyś pani zarezerwowała nam wejście do ogrodu botanicznego, był piękny racja - ale widzieliśmy tylko przez okno co tam jest bo się pomyliła, mieliśmy w planie wejsc o 17.00, ale o 17.00 już zamykali to ustaliliśmy że kupuje nam coś w McDonaldzie xdd
Odpisz
1 listopada 2020, 19:17
Najlepszymi częściami każdej wycieczki szkolnej jest McDonald i jazda autokarem
Odpisz
Edytowano - 27 października 2020, 10:18
ja się cieszyłem kiedy usłyszałem na wycieczce szkolnej, że nie pojedziemy do maka, czy jest ze mną coś nie tak?
Odpisz
Edytowano - 27 października 2020, 10:36
@OwOcomedy: nie,też się cieszyłem bo słyszeć jak inni zrzędzą że a czemu? a dlaczego? i ogólnie ból dupy to muzyka dla moich uszu
Odpisz
27 października 2020, 10:39
my man
Odpisz
27 października 2020, 10:14
tak było
a potem narzekanie, że wycieczki powinny być tylko do fastfoodów
Odpisz