memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 października 2020, 16:25
Wciąż mam bosaka na strychu Ciągle mi pie**oli po faszystowskiemu
Odpisz
21 listopada 2020, 19:08
@Stulej4: >Bosak >faszyzm Wybierz jedno
26 maja 2021, 18:51
to to samo, za dużej różnicy nie ma
26 maja 2021, 19:10
@nightmare_fredbear: no fakt, faszyzm i Zandberg to to samo
27 maja 2021, 10:24
tu akurat komunista, ale obie skrajności mają ze sobą więcej wspólnego niż ze środkiem
27 października 2020, 15:09
a mozna to tak sie smiac z krzysia?
20 stycznia 2021, 10:39
można się śmiać z Ziomeq121?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 października 2020, 16:25
Wciąż mam bosaka na strychu
Ciągle mi pie**oli po faszystowskiemu
Odpisz
21 listopada 2020, 19:08
@Stulej4: >Bosak
>faszyzm
Wybierz jedno
Odpisz
26 maja 2021, 18:51
to to samo, za dużej różnicy nie ma
Odpisz
26 maja 2021, 19:10
@nightmare_fredbear: no fakt, faszyzm i Zandberg to to samo
Odpisz
27 maja 2021, 10:24
tu akurat komunista, ale obie skrajności mają ze sobą więcej wspólnego niż ze środkiem
Odpisz
27 października 2020, 15:09
a mozna to tak sie smiac z krzysia?
Odpisz
20 stycznia 2021, 10:39
można się śmiać z Ziomeq121?
Odpisz