Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Co za przypadek
Jeszcze jak
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2020, 23:48
Najgorzej jest kiedy jednak nie ma tego co chciałbyś kupić i kupujesz cokolwiek żeby nie wyglądało podejrzanie
Odpisz
29 października 2020, 22:07
Oj tak byczku, za każdym razem
Odpisz
29 października 2020, 21:52
O tak. Bo chce faktycznie się tak poczuć i żeby ludzie na mnie tak patrzyli.
By się przygotować na moment, gdy faktycznie będę okradać sklep.
Odpisz
27 października 2020, 18:48
Ale maseczki nie ma to mandacik
Odpisz
27 października 2020, 18:26
Bo nie jesteś czarny
Odpisz
27 października 2020, 17:53
Rel nawet uśmiech się zgadza
Odpisz