Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2020, 15:32
Ogólnie można na internecie znaleźć wzór na ten szalik i robi to się na szydełku.
Odpisz
28 października 2020, 23:21
@Skleroza: To super, bo aż mi się zachciało
tylko najpierw muszę się odgrzebać z tym, co już zaczęłam
Odpisz
3 listopada 2020, 18:15
@Skleroza: Gdzie? Poproszę link
Odpisz
3 listopada 2020, 18:52
@Nejle: Nie mam linka ale wyszukaj w google albo jak chcesz przeszukaj reddit
Odpisz
27 października 2020, 15:23
Ej ale bez beki, ilu jest homo na Jeja? Ale serio ktoś zna jakichś jejaków nie-Hetero? (po za Pymyszką)
Odpisz
29 października 2020, 17:28
@Gekonnen: dzien dobry
Odpisz
29 października 2020, 17:30
@Leishh: that makes two of us
Odpisz
29 października 2020, 17:33
@Gekonnen: nie znam jeszcze swojej seksualności joł
Odpisz
29 października 2020, 17:43
@Gekonnen: jestem bi z większym przyciąganiem w stosunku do kobiet
Odpisz
Edytowano - 29 października 2020, 19:40
@Gekonnen: dużo jest.
Ja już bym się bardziej pytał kto jest hetero.
Odpisz
29 października 2020, 21:16
@Gekonnen: jestem bi
Odpisz
29 października 2020, 21:18
@NowJejakowiczka: dobra jednak nawet tu nie jestem specjalny xD
Odpisz
29 października 2020, 22:04
@Gekonnen: jestem aseksualna
Odpisz
29 października 2020, 22:05
@Gekonnen: jakiej jesteś orientacji?
Odpisz
30 października 2020, 07:19
@Gekonnen: Jestem osobą panseksualną.
Odpisz
30 października 2020, 08:17
@Dcktun: bi
Od Teraz wszyscy jesteśmy GEJAKAMI
Odpisz
30 października 2020, 09:37
@Gekonnen: zajebioza
Odpisz
30 października 2020, 09:07
on próbuje cie udusić wielkim zozolem z jego buzi, nie daj sie skusić
Odpisz
29 października 2020, 17:24
Holy shit! Is that Lgbt reference?!
Odpisz
29 października 2020, 17:42
@polska_cebulka: Tęcza nie zawsze musi oznaczać LGBT...
Odpisz
29 października 2020, 18:08
@RiviX: zgaduję że to była ironia
Odpisz
Edytowano - 30 października 2020, 07:35
@RiviX: nie zawsze, ale ta na obrazku akurat ma 6 kolorów, czyli tworzy flagę lgbt
Odpisz
30 października 2020, 07:19
Za stówę ci taki zrobię na szydełku.
Odpisz
29 października 2020, 22:11
Odpisz
27 października 2020, 15:11
widze kolego ze promujesz tutaj lgbt ty lewaku
dobra robota
Odpisz
27 października 2020, 15:12
ban za gej
Odpisz
27 października 2020, 15:13
nie jestem lewakiem ale ten szalik m isie podoba
Odpisz
27 października 2020, 15:15
@Cheems_Kosmonauta: jak ci sie podoba to jestes lewak
Odpisz
27 października 2020, 15:16
@Cheems_Kosmonauta: tfu gej/s
Odpisz
27 października 2020, 15:17
podoba mi się dlatego że przypomina on nyan cata
Odpisz
27 października 2020, 15:17
rozje**łeś tego kryptogeja
Dobra robota
Odpisz
27 października 2020, 15:18
Odpisz
27 października 2020, 15:18
@Cheems_Kosmonauta: podoba ci sie dlatego bo ma tecze
l e w a k u
Odpisz
27 października 2020, 15:20
ten wątek jest gejowy
Odpisz
27 października 2020, 15:20
@Gekonnen: tak samo jak geje
Odpisz
27 października 2020, 15:21
:c
no trudno, zmuszę teraz znienawidzić ten szalik bo ma tęczę
ej olele kup ten szalik Antonippp bo on jest lewakiem ostatnio
Odpisz
27 października 2020, 15:21
@Cheems_Kosmonauta: dlaczego antonipp nie nosi szalika
.
.
.
bo ma bana xddddddddddd
Odpisz
27 października 2020, 15:22
@Cheems_Kosmonauta: antonippp nie moze byc lewakiem
bo ma bana lol
Odpisz
27 października 2020, 15:23
uuuuuuu
za tęczę?
Odpisz
27 października 2020, 15:23
@Cheems_Kosmonauta: za spamowanie na grupach
ale ban to ban wiec xdddddddddd na niego
Odpisz
27 października 2020, 15:28
@Cheems_Kosmonauta:
Odpisz
27 października 2020, 15:37
bo pod jednym z wczoraj pogadajcem napisał że jest od teraz lewakiem i zmienił awatar na Karola lgbt
Odpisz
27 października 2020, 15:41
@Cheems_Kosmonauta: przeciez to byl olele lol
Odpisz
27 października 2020, 15:48
już mi się mylą
Odpisz
29 października 2020, 17:20
normalna tęcza ma 7 kolorów nie 6
Odpisz
Edytowano - 29 października 2020, 18:02
Ta tęcza ma 7 kolorów a tęcza lgbt ma 6, więc jeśli już to to jest promowanie Boga jako iż tęcza 7 kolorowa to znak przymierza człowieka z Bogiem
Odpisz
27 października 2020, 15:29
Oj tak
Odpisz