memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 lipca 2015, 15:44
,,Jestem Loki, z Asgardu. Nikt nie będzie wieszał bombek na mym hełmie. Nawet Ty, STARK!" Loki górą.
Odpisz
24 czerwca 2015, 12:26
Cóż... ja walnął bym techniką Ognistej Kuli...
9 grudnia 2013, 17:11
Cały Loki =) Ja tez nie lubię świąt.
9 grudnia 2013, 16:07
Chyba u bogów .-. Albo u Lokiego :P
9 grudnia 2013, 15:06
Avengersów?! Chyba u Lokiego.
9 grudnia 2013, 15:24
@Flyingseeker: A kto zawiesza bombki?
9 grudnia 2013, 15:28
@Jejowicz: IRON MAN chyba ?
9 grudnia 2013, 15:05
Ból gorszy od uderzenia młotem Thora :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 lipca 2015, 15:44
,,Jestem Loki, z Asgardu. Nikt nie będzie wieszał bombek na mym hełmie. Nawet Ty, STARK!" Loki górą.
Odpisz
24 czerwca 2015, 12:26
Cóż... ja walnął bym techniką Ognistej Kuli...
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:11
Cały Loki =) Ja tez nie lubię świąt.
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:07
Chyba u bogów .-. Albo u Lokiego :P
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:06
Avengersów?!
Chyba u Lokiego.
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:24
@Flyingseeker: A kto zawiesza bombki?
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:28
@Jejowicz: IRON MAN chyba ?
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:05
Ból gorszy od uderzenia młotem Thora :D
Odpisz