Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2025, 16:03
Zaczynałem od wersji 1.11
Odpisz
21 listopada 2022, 00:02
Rzee co
Odpisz
2 lutego 2022, 08:54
Ja zacząłem na 1.16.5
Odpisz
5 lutego 2021, 09:29
Przez pół życia grałem na 1.7 na XBOXie 360, więc lisy dalej są dla mnie nowością.
Odpisz
5 lutego 2021, 09:28
Li...co?
Odpisz
6 stycznia 2021, 21:31
Cooooooooooooo
Odpisz
9 listopada 2020, 09:47
Ja pamiętam jak wychodziło 1.9 a wtedy zaczynałam grę... cholera kiedy to minęło
Odpisz
31 października 2020, 22:37
Za szybko ten czas leci.
Odpisz
28 października 2020, 10:18
Pamiętam jeszcze jak wyszło 1.11 i było z ziomkami takie ,,wooow! Jaki duży ten update! Byliście już w Leśniej posiadłości?"
...
eh
jak ten czas leci...
...
Odpisz
30 października 2020, 14:09
Kurcze dla mnie 1.8 to była wielka aktualizacja
Odpisz
30 października 2020, 16:51
@Dibur: bo była.
Odpisz
31 października 2020, 19:54
ja pamiętam jak się jarałem updatem endu nawet nie liczę ile to było lat temu
Odpisz
31 października 2020, 19:21
A nie w tym roku?
Odpisz
31 października 2020, 15:17
Myślałem, że niecały rok
Odpisz
31 października 2020, 01:00
Serio?! O jprd myślałem że to mineło dopiero z maks pół raku czy coś, a nie 2 lata
Odpisz
31 października 2020, 00:17
Despacito było 3 lata temu
Odpisz
31 października 2020, 00:21
@Wojtaseq63: Gangnam Style było 8 lat temu
Odpisz
30 października 2020, 17:07
Pamiętacie jak łóżka były tylko czerwone?
Odpisz
30 października 2020, 18:37
@Dibur: elo, przechodzę na emeryturę
Odpisz
30 października 2020, 18:38
@MeenziPL: jeszcze chwila, a nazwą nas boomerami
Odpisz
30 października 2020, 19:31
@Dibur: pamietam tylko takie xD
Odpisz
30 października 2020, 19:31
Pamietam jak konie były nowością .... starość nie radość
Odpisz