Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2017, 22:01
Floryda?! Co to?! Chodzi o to starożytne miasto zniszczone przez huragany?
Odpisz
24 grudnia 2015, 23:33
Phi, za niedługo i tak w Polsce się będzie święta obchodziło :P
Odpisz
12 grudnia 2013, 17:39
Ale przynajmniej aligatory nam na ścianach nie siedzą O.o
Odpisz
12 grudnia 2013, 08:47
Ja mrozu u siebie nie widzę...
Odpisz
12 grudnia 2013, 15:50
Bo jestem u siebie w domu.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2013, 09:30
U nas jest lepiej bo czuć tego ducha świąt.
A nie jak u nich
Wiosna-gorąco/ciepło
Lato-gorąco
Jesień-gorąco/ciepło
Zima-ciepło
Ciągle ta sama pora roku.
Odpisz