Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 października 2020, 11:35

Ja wolę panzerkampfwagen VI tiger

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Pan_Schaboszczak

4 listopada 2020, 14:49

@OwOcomedy: Już jedzie

Avatar sssstttt

28 czerwca 2024, 16:49

@Pan_Schaboszczak: Uważam, że i WoT i WT są równe sobie, gdyż są prawie że kompletnie innymi grami. Jedyne, co je łączy to to, że w obu gramy czołgami. Reszta, nawet tryby gry w żaden sposób nie są takie same. A do tych, którzy mowią, że w War Thunder są sami kamperzy, nie do końca chyba wiedzą, że mają takie długie śmieszne coś, co się nazywa lufą działa, i można tym odstrzelić.

Avatar Lechistapl

3 lipca 2021, 15:59

A ten czołg na zdjęciu to nie jest przypadkiem panzer 3?

Avatar Drag_on

30 lipca 2021, 20:39

@Lechistapl: nie, to Pz 4 Ausf D

Avatar Lechistapl

30 lipca 2021, 20:40

@Drag_on: Ale panzer 4 miał wieżyczkę bardziej na środku.

Avatar Drag_on

Edytowano - 30 lipca 2021, 20:43

@Lechistapl: (poprawka, to wersja C)
Umieszczenie wieży było zależne od wersji. Pierwsze wersje miały ją bardziej z przodu

Avatar Lechistapl

30 lipca 2021, 20:44

@Drag_on: Może i tak, ale mi to wciąż wygląda na 3.

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2020, 00:12

A słyszoł kieryś o pancerze T-34? Nojlepszo maszina, lepszo i od Pzkpfw 4 i od Tigerka i Jagdpancerka

Avatar DHF1232

3 listopada 2020, 21:26

ale czy kiedykolwiek uprawiałeś sex?

Avatar toster77

30 października 2020, 11:36

A słyszałeś kiedyś o BESH-u?

Avatar BiiTii

3 listopada 2020, 19:11

@toster77: 🅱️ig Explosive Squash Head

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2020, 18:50

A na zdjęciu nie jest przypadkiem Panzerkampfwagen III?

Avatar kreatywnylogin

30 października 2020, 12:09

Panzerkampfwagen IV jest spoko
Ale czy słyszałeś kiedyś o Jagdpanzer 38(t)?

Avatar VincyI

30 października 2020, 18:14

@kreatywnylogin: mmmm hetzerunie

Avatar OwOcomedy

30 października 2020, 11:39

Ausf G, Ausf H i Ausf J były lepsze od niego bo miały dłuższą lufę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar toster77

30 października 2020, 11:55

@OwOcomedy: Długość armaty podaje się w kalibrach np 7,5 cm KwK 40 L/43 lub L/48

Avatar OwOcomedy

30 października 2020, 14:38

@toster77: nie wiedziałem :o

Avatar kazekage895

Edytowano - 30 października 2020, 13:22

Niestety seks jest tańszy i na czołg mnie nie stać

Avatar rumcajschr

30 października 2020, 11:36

Jak seks może być spoko skoro nie istnieje? Jak zwykle lewaki zniszczone faktami i logiką

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 października 2020, 11:37

@rumcajschr: Ok, więc załóżmy hipotetycznie że seks kiedykolwiek istniał, zatem jeśli istnieje w czasie i przestrzeni, to czemu go nigdy nie widziałem a tym bardziej nie doświadczyłem? Ha, szach mat lewaki!

Avatar Pitrekkk

30 października 2020, 11:58

@rumcajschr: "facts don't care about your feelings"

Avatar rumcajschr

30 października 2020, 13:12

Avatar
Konto usunięte

30 października 2020, 12:01

skad wiesz ze jest spoko skoro nie miales

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2020, 18:00

@gerwazysramdowazy: ale tak naprawdę to w wieku 12 lat widizalem (to długa historia)

Avatar gerwazysramdowazy

3 listopada 2020, 18:42

nie wątpie

Avatar Sebzer

30 października 2020, 11:58

seks jest spoko
ale słyszałeś kiedyś o czołgu opancerzony samochód 4?

Avatar Komarzyca

30 października 2020, 11:49

Aleee przecież seks nie istniejee

Avatar
Konto usunięte

30 października 2020, 11:40

jak można było o nim nie słyszeć

Avatar Tajdeus

30 października 2020, 11:38

Taa, jeden z moich ulubionych czołgów... Jedyny, którego Niemcy produkowali przez całą wojnę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Rel

To by wystarczyło

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka