Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

30 października 2020, 13:55

USA:

Avatar DinoSummer

30 października 2020, 14:13

@rozwalgo: CARL BEZ OKULARÓW

CARL BEZ OKULARÓW

Avatar Juzek_PL

3 listopada 2020, 09:58

Avatar RevLer

3 listopada 2020, 12:14

@rozwalgo: Mogę spokojnie umierać

Avatar DerpF1

22 lipca 2022, 16:07

@RevLer: OMG CARL BEZ OKULARÓW JA NIE MOGĘ

Avatar Daniello55

2 listopada 2020, 17:44

Jeśli jestem ateistą i nie obchodzi mnie wiara A nie popieram lewicy i wgl tych którzy organizują czerwony protest lecz popieram stare dobre prawo aborcyjne to można mnie zaliczyć do prawicy?

Avatar Kikzon

3 listopada 2020, 02:12

@Daniello55: Witamy w drużynie

Avatar Royoo

2 listopada 2020, 21:22

chyba wprost przeciwnie.

Avatar
Trucizna

2 listopada 2020, 18:58

Myślałam, że to ketchup

Avatar revan21

30 października 2020, 13:59

W porównaniu np. Do sytuacji na Białorusi to Polacy nie mają aż tak źle

Avatar revan21

30 października 2020, 14:00

@revan21: A i jeszcze np.taka Korea północna

Avatar revan21

30 października 2020, 14:00

@revan21: no i od ...ja innych państw gdzie mają gorzej

Avatar HamiltonFan

30 października 2020, 14:13

@revan21: Powinniśmy wyjść z myślenia "jeżeli ktoś ma gorzej to znaczy, że u nas nie jest tak źle"

Avatar revan21

30 października 2020, 17:00

@HamiltonFan: Ale tu jest dosłownie porównanie do reszty świata

Avatar Pixelchu

30 października 2020, 17:08

@revan21: większość, ni cała reszta. Poza tym to jest zwykły mem nie ma co się czepiać drobnych szczegółów

Avatar kola3492

30 października 2020, 16:15

Nie wiem jak was ale jak na razie mnie to wszystko śmieszy

Avatar Bio_Jogurt

30 października 2020, 14:23

Zanosi się na burzę !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pixelchu
Dodane przez: Pixelchu

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka