Znana i sprawdzona metoda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Hobby dla faceta
Papierowa szkoła posting
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2020, 15:36
NINGERUNDAYOOOOOOOOOOO
Odpisz
30 października 2020, 16:41
@Qineff: tajna technika joestarow
Odpisz
4 listopada 2020, 08:03
@chemiabla: ostatni plan walki
Odpisz
4 listopada 2020, 08:09
@Qineff: powiedział joseph po stosunku z tomoko
Odpisz
4 listopada 2020, 08:27
@chemiabla: Jedyną osobą nie mogącą jej za bardzo używać jest Johnny.
Odpisz
4 listopada 2020, 08:29
@Gore_123: Chyba że był na koniu
Odpisz
4 listopada 2020, 08:43
Albo intensywnie pchał koła od wózka.
Odpisz
4 listopada 2020, 10:34
@Qineff: fun fact: Johnny był jedynym JoJo, który nie znał sekretnej techniki Joestarów
Odpisz
4 listopada 2020, 11:07
@pJoterrro: zastąpił go Fugo
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:30
@Qineff: *wykopuje sie z ziemi*
Nawet jeśli zastosujesz ostateczną, niepokonaną technikę Joestarów, nie obronisz sie przed ODKOPEM
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:30
@Kebasa_z_mema: o cześć
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:30
Siema
Jak tam?
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:31
@Kebasa_z_mema: może być a tam? Kiedy wracasz z bana?
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:34
U mnie też może być, wracam z bana w sumie nie wiem kiedy, posiedze tu troche i wracam, ale na multikoncie
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:35
@Kebasa_z_mema: no ok, a za co ban?
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:35
@Kebasa_z_mema: AAAAA K...A, KTO MNIE WSKRZESIł
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:36
Za wiek XD
Na główne konto wrócę za ponad rok
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:36
@kamilowski2004: Ja cie wskrzesiłem, a co, chcesz walczyć?
*Menesing*
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:37
@Kebasa_z_mema: o kurde
To kto ma teraz "dowództwo" na grupie?
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:37
🍤
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:38
@Kebasa_z_mema: okej, ale masz wdółgłos za emoji czy tam emotkę
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:40
Ale 😱😱😱 jak to 🤔🤔🤔 przecież emotki 🤷🤷🤷 są super 😎😎😎😁😁😁😂😂😂
A tak serio to mam nadzieje ze zrozumiałeś przekaz i przekażesz wszystkim, oraz to, że 🍤 nie może przekazywać władzy komuś innemu
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:41
@Kebasa_z_mema: przekażę
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:42
okej 👌👌👌
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:42
@Kebasa_z_mema: przekazane
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:43
Dej skrina na dowód
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:44
@Kebasa_z_mema:
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:46
Okej dziemkujem
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:55
@Kebasa_z_mema: okej proszem
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:55
Okej *coś*em
Odpisz
12 kwietnia 2021, 13:55
@Kebasa_z_mema: Krewetka nam zmarła
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:02
Co?! Jak?! Kiedy?! Gdzie?! Czemu?! Co teraz?! Co sie stanie z grupą?!
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:06
@Kebasa_z_mema: Od 3 dni jest niby online, ale nie ma żadnego kontaktu, na messengerze też nie mam odpowiedzi. 3 dni bez odpowiedzi, bez reakcji ani nic. Jak? nie wiem. Kiedy? Od 3 dni. Gdzie? pewnie w swoim mieszkaniu. Czemu? Pewnie przez e-lekcje. Co teraz? Teraz niemiecki. Co się stanie z grupą? Nie wiem, póki co dajemy radę bez admina
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:07
ąąąąąąą
Czekaj musze to przeanalizować żeby zrobić plan działania czy coś
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:08
@Kebasa_z_mema: dobrze, wgl masz jeszcze messengera?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:10
Mam, ale nie pisz na to konto z kotem na profilowym, tylko to z kiełbasą, znaczy jak chcesz pisać
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:10
@Kebasa_z_mema: co
weź mi wyślij zaproszenie
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:11
okej czekaj ąąą ide poczekaj czekaj aaaaaa
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:11
@Kebasa_z_mema: okej, jak znajdziesz to napisz coś od razu
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:14
Mesenżer mi zmarł na śmierć
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:14
@Kebasa_z_mema: tak jak Krewetka <:0
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:15
:0
>:0
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:16
@Kebasa_z_mema: Może to jest powiązane z sobą?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:16
To FsZyStGo ZbIsEk
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:17
@Kebasa_z_mema: Jak mnie dodasz na messengerze, mnusimy otworzyć tymczasowe biuro śledcze
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:19
a ty nie możesz spróbować dodać mnie?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:20
@Kebasa_z_mema: a dasz nick czy coś tam? bo jedyne co wiem to że prof kiełbasa
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:20
nick to moje imię i nazwisko lol
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:21
@Kebasa_z_mema: nom, daj mi... czas
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:23
@Kebasa_z_mema: zostawiłem 2 wiadomości
Odpisz
4 listopada 2020, 19:13
(insert unfunny dead jojoke here)
Odpisz
4 listopada 2020, 09:25
Nirgerundajoooo!
Odpisz
4 listopada 2020, 10:32
@lesio2you: Smokey
Odpisz
4 listopada 2020, 09:35
Jeszcze lepsza taktyka: dzwonię na policję.
Odpisz
4 listopada 2020, 08:56
Jooooooooooooooooooojo
Odpisz
4 listopada 2020, 08:52
Ah yes, the sekretna technika joestarów
Odpisz
4 listopada 2020, 08:42
NINGERUNDAYOOOOOOOOOOO SMOKEYY
Odpisz
4 listopada 2020, 08:34
Odpisz
4 listopada 2020, 08:08
Mój stary nazywał to 9 styl judo
Zaskocz przeciwnika ucieczką
Odpisz
30 października 2020, 14:23
Tajną techniką jest uciekanie.
Odpisz
30 października 2020, 14:23
@Koronawirus_Polski:
Odpisz
30 października 2020, 14:23
Pierzchajdżutsu!
Odpisz