Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar getstickbuggedlol

15 grudnia 2020, 08:40

okłamałeś mnie opie

Avatar Tajdeus

1 listopada 2020, 10:54

No dobra, gdybym siedział w łódce I taka ryba by się zbliżyła, to bym się zes*ał ze strachu. Chyba jednak nie nadaję się na wędkarza.

Avatar JejakZMiasta

1 listopada 2020, 11:13

@Tajdeus: To i tak dobrze. Ja, jak byłem z dziadkiem na rybach, prawie zesrałem się ze strachu jak z toni wodnej wypłynął na oko 180 cm sum i uderzył w bok łódki. Dziadek powiedział wtedy tylko, że widział tu większe.

Avatar Tajnyifajny

1 listopada 2020, 13:34

@JejakZMiasta: Dziadek pewnie takie to gołymi łapami łapał

Avatar Jaluz_77

8 listopada 2020, 09:17

@Tajnyifajny: Pikuś rękami, mój je łapał za pomocą palców u stóp stojąc do nich tyłem pod wodą, dodatkowo raniony był przez oddział komandosów których wynajął kasą z emerytury

Avatar Borsuk_Edward

Edytowano - 1 listopada 2020, 21:31

Ciekawostka: Purussaurus był tak doje**nym kajmanem że tam gdzie się pojawiał nawet jeden osobnik cały ekosystem się rozpadał

Avatar gury_wamac

1 listopada 2020, 13:42

Mój ojciec złapał szczupaka prawie 2 metry

Avatar Sebzer

1 listopada 2020, 13:55

@gury_wamac: mój stary fanatyk wędkarstwa 2 metrowe szczupaki łapie co drugi wyjazd na połów. Za to w zeszłą niedzielę złapał takiego 10 metrowego pstrąga

Avatar Panzwierz

1 listopada 2020, 10:59

rel

Avatar WielkiMoffPoppns

Edytowano - 31 października 2020, 10:00

Znak wodny

Avatar Bio_Jogurt

31 października 2020, 09:26

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaje**ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

Druga połowa mieszkania zaje**na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk...ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo gówno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naje**nie 10k postów."

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Spróbuj tej sałatki, dobra jest

Dobry starszy brat

Jestem dyskryminowany

MUUUU

Już wiem, jak będę zarabiał w przyszłości

Które logo najlepsze?

Zrozumiałe, miej fajny dzień

Cały misterny plan...

Nie rel, nie mam przyjaciół

Zło

Nie wolno mu mieć emocji

Odwróciłem się na chwilę

PREFEROWANY

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka