Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mistrz_Kebaba

3 listopada 2020, 13:00

ja z tego powodu jak mialem 6 lat zadzwonilem na policje zeby zglosic porwanie

Avatar Keraton

3 listopada 2020, 11:21

Ja zaczynałem płakać i krzyczeć jak mama mówiła, że jej nie będzie 10 minut, a mijało 11.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 31 października 2020, 21:47

Tytuł złoto, kisnę niemiłosiernie

Avatar Bombelek_4_

2 listopada 2020, 16:04

@Towarzysz777: [_] sloik ;)

Avatar XardasNekromanta

31 października 2020, 21:10

Potem zawsze po mnie buczeli przez to że ryczę

Avatar Komarzyca

31 października 2020, 18:40

Ja do dziś tak mam... zwłaszcza jak wcześniej się z nią pokłócę, wtedy żałuję wszystkich słów, których wówczas wypowiedziałam i po prostu zaczynam płakać...

Avatar Oliwier256

31 października 2020, 18:44

@Komarzyca: opisałaś właśnie moje życie

Avatar
Konto usunięte

31 października 2020, 18:49

@Oliwier256: Moje też

Avatar
Konto usunięte

31 października 2020, 18:38

Jestem jednym z najstarszych tutaj a nadal tak mam. Ja już jestem taki... Troskliwy

Avatar CHrumchrummagic

31 października 2020, 18:39

<3 no i super, szkoda że życie ci się nie odwdzięcza

Avatar
Konto usunięte

31 października 2020, 18:46

Avatar
Konto usunięte

31 października 2020, 18:48

Też nadal tak mam

Avatar CHrumchrummagic

31 października 2020, 18:37

Ja tak myślę nadal, zwłaszcza jeśli chodzi o spacery z psami do lasu gdy nie wraca po godzinie zawsze dzwonię

Avatar Koronawirus_Polski

31 października 2020, 18:33

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bombelek_4_
Dodane przez: Bombelek_4_

To musiało być męczące

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Gorąco... upał... ciepło mi...

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka