Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Gorąco... upał... ciepło mi...
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2020, 13:00
ja z tego powodu jak mialem 6 lat zadzwonilem na policje zeby zglosic porwanie
Odpisz
3 listopada 2020, 11:21
Ja zaczynałem płakać i krzyczeć jak mama mówiła, że jej nie będzie 10 minut, a mijało 11.
Odpisz
Edytowano - 31 października 2020, 21:47
Tytuł złoto, kisnę niemiłosiernie
Odpisz
2 listopada 2020, 16:04
@Towarzysz777: [_] sloik ;)
Odpisz
31 października 2020, 21:10
Potem zawsze po mnie buczeli przez to że ryczę
Odpisz
31 października 2020, 18:40
Ja do dziś tak mam... zwłaszcza jak wcześniej się z nią pokłócę, wtedy żałuję wszystkich słów, których wówczas wypowiedziałam i po prostu zaczynam płakać...
Odpisz
31 października 2020, 18:44
@Komarzyca: opisałaś właśnie moje życie
Odpisz
31 października 2020, 18:49
@Oliwier256: Moje też
Odpisz
31 października 2020, 18:38
Jestem jednym z najstarszych tutaj a nadal tak mam. Ja już jestem taki... Troskliwy
Odpisz
31 października 2020, 18:39
<3 no i super, szkoda że życie ci się nie odwdzięcza
Odpisz
31 października 2020, 18:46
@CHrumchrummagic: taa...
Odpisz
31 października 2020, 18:48
Też nadal tak mam
Odpisz
31 października 2020, 18:37
Ja tak myślę nadal, zwłaszcza jeśli chodzi o spacery z psami do lasu gdy nie wraca po godzinie zawsze dzwonię
Odpisz
31 października 2020, 18:33
Rel
Odpisz