Największą filozofią jest to, by nie skupiać się na filozofii - tylko na mądrości

Największą filozofią jest to, by nie skupiać się na filozofii - tylko na mądrości
Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AlPoziomka

6 listopada 2020, 13:17

Można szablon do ostatniego?

Avatar Anonimowygosc

6 listopada 2020, 14:04

Avatar KufelMleka

8 listopada 2020, 17:02

@AlPoziomka: Można.

Avatar AlPoziomka

8 listopada 2020, 19:27

@KufelMleka: Dziękuję

Avatar KufelMleka

8 listopada 2020, 19:31

@AlPoziomka: Proszę bardzo.

Avatar Jestem_fajny

20 marca 2021, 10:54

@AlPoziomka: Ja też

Avatar KufelMleka

20 marca 2021, 15:22

@Jestem_fajny: No spoko.

Avatar Ilowpankejks

1 listopada 2020, 10:54

Łota fa...

Avatar AlPoziomka

6 listopada 2020, 07:45

Avatar Gaiaphage

6 listopada 2020, 00:29

Ta wiem, że mem nie o tym, ale chciałem wam tylko przekazać że szczęście pochodzi ze środka, a nie z zewnątrz.

Avatar lordbaysel

6 listopada 2020, 01:38

@Gaiaphage: chyba że łykasz antydepresanty

Avatar KufelMleka

6 listopada 2020, 07:52

@lordbaysel: Jeżeli łykasz piguły, to i tak idzie to od układu pokarmowego, czyli środka.

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2020, 21:13

Mein gott moje oczy

Avatar
bylojuz12

1 listopada 2020, 01:56

To brzmi jakbyś nie miał za bardzo własnego zdania i przyjmujesz coś za prawdę jeśli nie wiesz jak na to odpowiedzieć.

Avatar Towarzysz777

1 listopada 2020, 02:45

Tak i nie, trochę późno jak na analizę zamysłów OPa, ale wydaje mi się że nie zmienił zdania w drugim panelu, dostał do świadomości wiadomość, że może jednak lepiej tak nie myśleć, ale wciąż tak myślał, a że tego drugiego już nie ma bo spłonął to i nikt OPa nie będzie próbował wytrącić z myślenia w ten sposób, to Stonks↗️

Avatar KufelMleka

1 listopada 2020, 08:31

@Towarzysz777: Avanti! W końcu ktoś mniej więcej logicznie myślący.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co to takiego?

Niegrzeczny Oskarek

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka