Największą filozofią jest to, by nie skupiać się na filozofii - tylko na mądrości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2020, 13:17
Można szablon do ostatniego?
Odpisz
6 listopada 2020, 14:04
@AlPoziomka: .
Odpisz
8 listopada 2020, 17:02
@AlPoziomka: Można.
Odpisz
8 listopada 2020, 19:27
@KufelMleka: Dziękuję
Odpisz
8 listopada 2020, 19:31
@AlPoziomka: Proszę bardzo.
Odpisz
20 marca 2021, 10:54
@AlPoziomka: Ja też
Odpisz
20 marca 2021, 15:22
@Jestem_fajny: No spoko.
Odpisz
1 listopada 2020, 10:54
Łota fa...
Odpisz
6 listopada 2020, 07:45
@Ilowpankejks: ...k
Odpisz
6 listopada 2020, 00:29
Ta wiem, że mem nie o tym, ale chciałem wam tylko przekazać że szczęście pochodzi ze środka, a nie z zewnątrz.
Odpisz
6 listopada 2020, 01:38
@Gaiaphage: chyba że łykasz antydepresanty
Odpisz
6 listopada 2020, 07:52
@lordbaysel: Jeżeli łykasz piguły, to i tak idzie to od układu pokarmowego, czyli środka.
Odpisz
5 listopada 2020, 21:13
Mein gott moje oczy
Odpisz
1 listopada 2020, 01:56
To brzmi jakbyś nie miał za bardzo własnego zdania i przyjmujesz coś za prawdę jeśli nie wiesz jak na to odpowiedzieć.
Odpisz
1 listopada 2020, 02:45
Tak i nie, trochę późno jak na analizę zamysłów OPa, ale wydaje mi się że nie zmienił zdania w drugim panelu, dostał do świadomości wiadomość, że może jednak lepiej tak nie myśleć, ale wciąż tak myślał, a że tego drugiego już nie ma bo spłonął to i nikt OPa nie będzie próbował wytrącić z myślenia w ten sposób, to Stonks↗️
Odpisz
1 listopada 2020, 08:31
@Towarzysz777: Avanti! W końcu ktoś mniej więcej logicznie myślący.
Odpisz