Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar higrus

2 listopada 2020, 14:29

moje zycie w 2020

Avatar Figarus

3 listopada 2020, 01:49

@higrus: Oj, k...a... Łączę się w bólu, to co mi się odwala w tym roku to groteska i komedia.

Avatar kotlet_mielony

26 lutego 2021, 19:53

@higrus: mi też

Avatar lukiracing

2 listopada 2020, 17:51

Można szablon?

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2020, 14:28

Last christmas

Avatar PolishDestroyer

2 listopada 2020, 14:17

Niestety u mnie świąteczna muzyka leci od sierpnia. Ale na szczęście nie ona.

Avatar Gryficowa

2 listopada 2020, 14:17

Ten Skalmar

Avatar Konto_nieusuniete

1 listopada 2020, 15:09

You are going to brazil!

Avatar
Janusz_Taxi_2

1 listopada 2020, 15:45

Avatar Konto_nieusuniete

1 listopada 2020, 19:10

No w przypadku pieseła to bardziej do Chin czy Korei Północnej

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2020, 17:24

Osz a ja na reddicie myślałem: Skąd to znam?

Avatar Bio_Jogurt

1 listopada 2020, 15:44

Zaczyna się

Avatar CHrumchrummagic

1 listopada 2020, 13:53

Mori
Mori
Mori
Mori cho
Morioh
Radio

Avatar
Mr_UnknownNickname

1 listopada 2020, 13:35

Wszyscy inni wiedzący co się będzie w sklepach odpi***alać:

Avatar
Valentine_

1 listopada 2020, 13:38

Nie dość że sklepy będą otwarte 24/7 i na dodatek trzeba będzie się wykłócać z klientami bez maseczek brakuje tylko hymnu każdych świąt

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2020, 13:38

i "last christmas" pogrywające z krążących po ulicach magnetofonów policji

Avatar CupOfWater

1 listopada 2020, 13:40

Czyli to tak rodzą się seryjni mordercy

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 1 listopada 2020, 13:41

i kewina samego w domu na polsacie o 20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Rel

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To będzie bolało

Ch-chesz wyparować...?

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka