Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2020, 11:43

Kiedy wszyscy piszą o tym, że nie byli i chyba nie będą w związku, dopiszę się do tego, z płcią przeciwną radzę sobie zaledwie przez internet, ale i tak nie mam za bardzo szans, gdyż zbyt interesującą osobą trzeba przyznać, że nie jestem.

Avatar doktorplaga2255

5 listopada 2020, 10:58

Tak samo

Avatar baronlennabeka

2 listopada 2020, 19:36

Oszukałem system!
Nie byłem w związku.

Avatar baronlennabeka

2 listopada 2020, 19:36

@baronlennabeka: Ani nie jestem

Avatar Saaaaasuke

2 listopada 2020, 21:46

@baronlennabeka: *płacz*

Avatar lampka_nocna

2 listopada 2020, 21:16

Ja byłam niedawno w związku na odległość, z chłopakiem widzieliśmy się raz, dwa razy w roku. Bardzo go kochałam, byliśmy ze sobą z dwa lata, a on ze mną zerwał przez SMS, mimo że widzieliśmy się dzień przed tym. Więc spaliłam wszystkie jego zdjęcia na ognisku, na obozie czytając na głos Harrego Pottera i tak jakby jakiś tydzień po tym dowiedziałam się od naszej wspólnej znajomej, że złamał sobie nos.

Avatar lampka_nocna

2 listopada 2020, 21:17

@lampka_nocna: zemsta jest słodka

Avatar Lubie_REzero

2 listopada 2020, 21:20

@lampka_nocna: piękna historia

Avatar XMartiQszteinX

2 listopada 2020, 20:45

Ja singielka

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

Edytowano - 2 listopada 2020, 20:22

Ja, niemająca chłopaka...

Avatar brainiac

2 listopada 2020, 09:55

Widzisz? Inni mają gorzej. I co, pomogło?

Avatar Przemek572

2 listopada 2020, 00:52

Ja to tam za każdym razem jestem w friendzone. Teraz myślałem że wyjdzie, bo gadaliśmy ze sobą, powiedzmy, bliżej, po czym napisała że kocha mnie jako przyjaciela :<

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

1 listopada 2020, 22:27

No przecież taki związek nie ma sensu

Avatar BloodyEyes

1 listopada 2020, 18:29

Co to chłopak?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Kawento

1 listopada 2020, 18:52

@BloodyEyes: To prawie moi teściowie, nie wypada.

Avatar BloodyEyes

1 listopada 2020, 20:11

@Kawento: a no chyba ze tak

Avatar rozwalgo

1 listopada 2020, 18:34

Ja nie mający dziewczyny nie widujący się w ogóle z nikim

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2020, 16:28

Ja umiejący nawiązać znajomość z płcią przeciwną jedynie przez internet

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2020, 16:49

@Przyczajonyodkurzacz: no nie wiem, w internecie jestem zupełnie inną osobą

Avatar CzerwonyPoniacz

1 listopada 2020, 17:51

nie gejowe tylko męskie

Avatar Oldjedai

Edytowano - 1 listopada 2020, 17:37

Tymczasem ja nie będacy w związku jakiś czas udający że wszystko jest ok

Avatar Virox

1 listopada 2020, 17:29

Tymczasem ja nie mający dziewczyny od 3 lat

Avatar R0gu3

1 listopada 2020, 17:15

Jakby, to nie to samo, ale nie będę wam psuć zabawy xD

Avatar Kawento

1 listopada 2020, 16:37

A ja nawet nie mam chłopaka.

Avatar Kawento

1 listopada 2020, 16:38

@Kawento: Żartuję, tak serio to mam chłopaka.

Avatar Kawento

1 listopada 2020, 16:40

@Kawento: Choć niestety jeszcze się z nim nie spotkałem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Ostry ten sędzia

Z klasą się trzeba urodzić

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka