memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 marca 2023, 21:11
Ja biegnący wieczorem do kibla kiedy niema nikogo w domu:
Odpisz
3 listopada 2020, 21:30
sanic
17 listopada 2020, 11:37
@HaniaGamer: jup^^
2 listopada 2020, 08:46
miałem tak dwa lata temu kiedy oglądałem bird boxa, niby słabe ale jednak
2 listopada 2020, 08:50
wystarczyło po omacku iść
17 listopada 2020, 11:35
trza było wziąść kija i machać nim na wszystkie strony po czym rozwalić wazon jak pewna osoba
3 listopada 2020, 23:49
Ale to jest reakcja pasywna, bez horroru też by wystąpiła
4 listopada 2020, 07:39
@Peroczek: wiem, wiem, chciałam urozmaicić mema
4 listopada 2020, 21:10
@Bengiersztekiel: no, odrobina fantazji nigdy nikomu nie zaszkodziła...
17 listopada 2020, 11:33
@Peroczek: tia, nikomu...
2 listopada 2020, 09:01
Gry i książki jak masz mocną wyobraźnie są straszniejsze
2 listopada 2020, 10:32
@Nuzjn: +1
2 listopada 2020, 10:34
@Nuzjn: tak, one nawet bardziej
3 listopada 2020, 23:09
@Nuzjn: Tak, ja zdecydowanie bardziej lubię czytać/słuchać jakiejś creepypasty. Mam dziwną przypadłość, bo gdy jest jakiś jumpscare dostaję bardzo nieprzyjemnego wstrząsu. Głównie dlatego wolę takie książki od filmów
4 listopada 2020, 07:41
@silvertape: Ja szczerze mam już wywalone na jumpscary bo to mi już nie straszne
To ja chyba wole do rana poczekac
4 listopada 2020, 07:38
@Karakan_z_ZSRR: hehe
2 listopada 2020, 09:00
rel mem
2 listopada 2020, 08:45
Nie rel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 marca 2023, 21:11
Ja biegnący wieczorem do kibla kiedy niema nikogo w domu:
Odpisz
3 listopada 2020, 21:30
sanic
Odpisz
17 listopada 2020, 11:37
@HaniaGamer: jup^^
Odpisz
2 listopada 2020, 08:46
miałem tak dwa lata temu kiedy oglądałem bird boxa, niby słabe ale jednak
Odpisz
2 listopada 2020, 08:50
wystarczyło po omacku iść
Odpisz
17 listopada 2020, 11:35
trza było wziąść kija i machać nim na wszystkie strony po czym rozwalić wazon jak pewna osoba
Odpisz
3 listopada 2020, 23:49
Ale to jest reakcja pasywna, bez horroru też by wystąpiła
Odpisz
4 listopada 2020, 07:39
@Peroczek:
wiem, wiem, chciałam urozmaicić mema
Odpisz
4 listopada 2020, 21:10
@Bengiersztekiel: no, odrobina fantazji nigdy nikomu nie zaszkodziła...
Odpisz
17 listopada 2020, 11:33
@Peroczek: tia, nikomu...
Odpisz
2 listopada 2020, 09:01
Gry i książki jak masz mocną wyobraźnie są straszniejsze
Odpisz
2 listopada 2020, 10:32
@Nuzjn: +1
Odpisz
2 listopada 2020, 10:34
@Nuzjn: tak, one nawet bardziej
Odpisz
3 listopada 2020, 23:09
@Nuzjn: Tak, ja zdecydowanie bardziej lubię czytać/słuchać jakiejś creepypasty. Mam dziwną przypadłość, bo gdy jest jakiś jumpscare dostaję bardzo nieprzyjemnego wstrząsu. Głównie dlatego wolę takie książki od filmów
Odpisz
4 listopada 2020, 07:41
@silvertape: Ja szczerze mam już wywalone na jumpscary bo to mi już nie straszne
Odpisz
3 listopada 2020, 21:30
To ja chyba wole do rana poczekac
Odpisz
4 listopada 2020, 07:38
@Karakan_z_ZSRR:
hehe
Odpisz
2 listopada 2020, 09:00
rel mem
Odpisz
2 listopada 2020, 08:45
Nie rel
Odpisz