Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 stycznia 2023, 11:24
Rel, byłem powietrzem
Odpisz
23 kwietnia 2013, 20:10
I to jest samochód! A nie jakiś Atom, który ma udźwig 200kg!
Odpisz
1 stycznia 2023, 11:23
@nabijaczleweli: przecież całą rodzina warzy ponad 200 XD
Odpisz
2 stycznia 2022, 12:06
Co to?
Odpisz
24 września 2020, 19:28
ŁAD(unek)A
Odpisz
1 stycznia 2010, 22:37
LoL ;d jakie alu
Odpisz
18 lipca 2009, 16:14
Kiedyś marzyłem żeby mieć ładę.
Odpisz
22 października 2008, 15:45
Lista błędów windowsa :)
Odpisz
8 lutego 2008, 14:48
a jak by to spadło w czasie jazdy po autostradach????????????
Odpisz
22 stycznia 2008, 15:51
o to teks do tego obrazka:::::::::::::::
Jak wiadomo ruska łada nie ugnie się pod byle czym. Co najwyżej nie ruszy.najważniejsze że.Co najwyżej nie ruszy.XDPS a próbowali???XD
Odpisz