Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2021, 23:40

Nie tak działa "pov"

Avatar Loginamika04

9 grudnia 2020, 19:32

Kolory na fladze Niemiec oznaczają: żółty - kolor ich zębów
Czerwony - krew którą wylali
Czarny - miejsce na nowe wspomnienia wojenne

Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 listopada 2020, 12:06

To śmieszne że Niemcy po dwóch wojnach dalej są lepsi od nas.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 listopada 2020, 18:10

No kto by się spodziewał, że kraj który odzyskał niepodległość po 123 latach zaborów,który odbudowywał się po IWŚ i wojnie Polsko-Bolszewickiej nie był potęgą.

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2020, 16:13

I co z tego. Wiele inwestycji zrobiliśmy stanowczo za późno. COP moglibyśmy
zacząć budować np. w 1927, a rozpoczęcie budowy było dopiero w 1937. Budowa portu w Gdyni była opóźniona o 2 lata, ale działania wojenne i te sprawy. Sensowna rozbudowa dróg w Polsce B była dopiero w 1938, ale ok tam było niebezpiecznie, bo np. w Wołyńskim rządził OUN, a w Poleskim czy Tarnopolskim potężne bojówki. Plusem moim zdaniem rozwoju gospodarczego był rozwój kolei od 1919, mieliśmy najlepszą kolej w Europie (Luxtorpedy i inne poczytajcie sobie). I wyrobiliśmy się z 1 autostradą, nie wiem jaką, ale wybudowano ją latem 1939.

Avatar DeutscherOsi

6 listopada 2020, 20:29

I'm from germany and I can confirm that. No I can't speak polish

Avatar Oliwier256

3 listopada 2020, 12:32

Ale do trzech razy sztuka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Ukryty_W_Cieniu

6 listopada 2020, 12:50

my to mamy ponad 400 T 72, więv leopardy to nasze najmniejsze zmartwienie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 listopada 2020, 16:50

@Ukryty_W_Cieniu: Na ok. 1150 czołgów. Ale wypieramy T-72 Leopardami i innymi.

Avatar Krzyniu

6 listopada 2020, 13:32

POV: patrzysz na opa który nie wie co to jest POV

Avatar Szykon

6 listopada 2020, 14:28

@Krzyniu: też cię lubię

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2020, 13:36

Szacun dla tych co czytają tytuły.

Avatar Thunder_cat_15

6 listopada 2020, 12:43

Jak to mówią do trzech razy sztuka... Czekaj, co?

Avatar madmaxeledus04

6 listopada 2020, 12:35

Tytuł mówił o tych niebieskich gwiazdach

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2020, 12:20

tak nie działa pov

Avatar Juliusz_Cezar

6 listopada 2020, 12:17

POV, skaczesz pomiędzy byciem tymi dobrymi a tymi złymi przez całą historię Europy

Avatar Quackmore

6 listopada 2020, 12:05

Co robię przed flagą Niemiec?

Avatar Bombelek_4_

6 listopada 2020, 12:03

Tytuł złoto

Avatar
Trucizna

6 listopada 2020, 12:04

@Bombelek_4_: Stary żart z google

Avatar ShadowLizard393

3 listopada 2020, 13:35

Hey shitass wanna see me fighting england?

Avatar Daniello55

3 listopada 2020, 12:55

Do 3 razy sztuka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dwa różne spojrzenia

Jest taka skromna...

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka