Wiedzieliście, że gwiazdki na fladze Niemiec oznaczają wygrane wojny światowe?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa różne spojrzenia
Jest taka skromna...
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2021, 23:40
Nie tak działa "pov"
Odpisz
9 grudnia 2020, 19:32
Kolory na fladze Niemiec oznaczają: żółty - kolor ich zębów
Czerwony - krew którą wylali
Czarny - miejsce na nowe wspomnienia wojenne
Odpisz
6 listopada 2020, 12:06
To śmieszne że Niemcy po dwóch wojnach dalej są lepsi od nas.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:13
@Ukryty_W_Cieniu: Może dlatego,że Duża część Niemiec była wspierana finansowo przez USA a polska była pod Sowieckim butem
Odpisz
6 listopada 2020, 12:15
nie może tylko na prawdę, bo oni zadbali by naród Polski się nie rozwinął, tak samo jak poprzedni zaborcy.
mamy przeje**ne od tak i tyle
Odpisz
6 listopada 2020, 12:23
Może dlatego, że polacy to leniwy naród i pomimo że komunizmu u nas nie ma od 30 lat, to dalej nie porrafimy sie porządnie rozwinąć, a nwet cofamy sie skutecznie w rozwoju. Jak pokazuje świetnie historia, polacy uwielbiają sobie robić problemy gdy im ich brakuje. Skutecznie rozpierdizelamy sobie państwo od XVII wieku.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:29
@Ukryty_W_Cieniu: raczej politycy którzy są sprzedajnymi k...ami
Odpisz
6 listopada 2020, 12:29
@Ukryty_W_Cieniu: To ciekawe że teraz mamy gospodarkę w gorszym stanie niż 30 lat temu, skoro jest coraz gorszej, ciekawe wnioski, z instytutu danych z dupy ma się rozumieć?
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 12:30
@Depresyjnygosc: O to to, a gdyby tego było mało to jeszcze jedni politycy są pro rosyjscy, inni pro niemieccy, inni pro amerykańscy, więc tak czy siak inne państwa mieszają się w nasze interesy bylebyśmy tylko ciągle tracili
Odpisz
6 listopada 2020, 12:38
@Towarzysz777: wiadomo że troche poszło do przodu, ale nie najlepiej, poza tym w związku z kryzysem mamy pyk recesję, do tego inflacja która jest zdecydowanie wyższa niż podaje to rząd. Ale też ludzie to d*bile, bo tak naprawdę sami wybrali obecny rząd. Rząd rozpi***ala państwo, wprowadza podziały i zaczyna się dyskryminacja, a ci co głosowali na prawicę przyklaskują. Ja coś czuję że to państwo upadnie w najbliższym stuleciu.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 12:42
@Ukryty_W_Cieniu: W najbliższym stuleciu to może być kilka wojen w tym światowych, więc takie przewidywania też nie bardzo, bo jakby nie było, to według każdego ekonomisty na obecnym poziomie rozwoju przegonimy Hiszpanię i dogonimy Francję w ciągu następnych kilkudziesięciu lat. I to nie polityczne dane, a np. z kanału GlobalistaTV, który podaje suche dane i liczby, które mówią że jest coraz lepiej, także kolejny raz antypolaczek ma dane i przewidywania z dupy
Odpisz
6 listopada 2020, 12:42
@Ukryty_W_Cieniu:
"a ci co głosowali na prawicę przyklaskują."
Mówisz o Konfederacji czy sugerujesz,że PiS jest prawicowy?
Odpisz
6 listopada 2020, 12:44
@Towarzysz777: i do tego sytuacja jak z XXlecia międzywojennego, że polaczki wręcz masturbują się jacy to byliśmy zajebiści, podczas gdy kilkaset lat naszej historii to wstawanie z kolan na które sami się rzuciliśmy. Ale zamiast wyciągnąć naukę, żeby nie rozpie**olić sobie państw kolejny raz, to lepiej delektować się własną zajebistością kiedy wszystko się wali.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:45
no dobraz konfederacji odpuszczę, ale PiS to konserwoatywni socjaliści
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 12:49
@Towarzysz777: cóż, zobaczymy po kryzysie. Zwróc też uwage że budżet nie jest z gumy a pieniądze nie spadają z nieba. Rozdawnictwo i złodziejstwo rządu doprowadzą nas do ruiny, polskie przedsiębiorstwa zdychają od koronawirsua, bo rząd nic dla nich nie zrobił. Co do wojen, to upadniemy przy pierwszym lepszym konflikcie, USA i NATO ...ja zrobią.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:56
@Ukryty_W_Cieniu: Osobiście moim zdaniem w razie konfliktu to moim zdaniem jedynie państwa Europy środkowej jakoś by wsparły Polskę,zachód miałby nas w dupie
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 12:57
czyli nie mamy szans, albo dołączymy do rosjan albo zostaniemy poszkodowani jak w II Wojnie
Odpisz
6 listopada 2020, 12:58
@Ukryty_W_Cieniu: Ogólnie jedyną szansą by Polska w końcu po 1795 była normalnym państwem jest nieradykalne pokolenie Z który naprawi ten k...idołek który został zorganizowany przez Boomerów
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 13:02
no niestety, za dużo z pokolenia Z to patologia wychowana przez tych samych boomerów o których mówisz. Musiałbyś odwalić coś jak Czerwoni Khmerzy w Kambodży żeby było więcej ludzi normalnych.
Odpisz
6 listopada 2020, 13:23
poprawka pod moim butem
Odpisz
6 listopada 2020, 14:03
@patrykpwm: Komedyjka
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 16:54
@Ukryty_W_Cieniu: Ogółem w kwestii międzywojnia to Polska była strasznie biedna. Potęga jej wówczas to tylko mit.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 18:10
No kto by się spodziewał, że kraj który odzyskał niepodległość po 123 latach zaborów,który odbudowywał się po IWŚ i wojnie Polsko-Bolszewickiej nie był potęgą.
Odpisz
7 listopada 2020, 16:13
I co z tego. Wiele inwestycji zrobiliśmy stanowczo za późno. COP moglibyśmy
zacząć budować np. w 1927, a rozpoczęcie budowy było dopiero w 1937. Budowa portu w Gdyni była opóźniona o 2 lata, ale działania wojenne i te sprawy. Sensowna rozbudowa dróg w Polsce B była dopiero w 1938, ale ok tam było niebezpiecznie, bo np. w Wołyńskim rządził OUN, a w Poleskim czy Tarnopolskim potężne bojówki. Plusem moim zdaniem rozwoju gospodarczego był rozwój kolei od 1919, mieliśmy najlepszą kolej w Europie (Luxtorpedy i inne poczytajcie sobie). I wyrobiliśmy się z 1 autostradą, nie wiem jaką, ale wybudowano ją latem 1939.
Odpisz
6 listopada 2020, 20:29
I'm from germany and I can confirm that. No I can't speak polish
Odpisz
3 listopada 2020, 12:32
Ale do trzech razy sztuka
Odpisz
3 listopada 2020, 14:16
@Oliwier256: Obecnie nadciąga kryzys gospodarczy którego skutki już niektórzy odczuwają.
Niemcy mają tendencje do wszczynania wojen światowych w okresie kryzysów gospodarczych tak tylko chciałem zauważyć ten fakt.
Odpisz
3 listopada 2020, 14:17
@Sebzer: czyli czas nadszedł...
Odpisz
4 listopada 2020, 10:20
@Sebzer: Niemcy mają stosunkowo ...jową armię, a Bundeswehra ledwo działa. Mają kryzys militarny na poziomie tego w Republice Weimarskiej. Jedyne co w miarę się u nich trzyma to policja. Polska też nie ma dobrze. Mamy braki w kadrach i walczymy poradzieckim złomem (jako jedyny w miarę działa).
Odpisz
4 listopada 2020, 12:50
niee zaprzecze ze posla armia jest słaba ale to nie prawda ze korzysta tylko czy głównie zporadzieckiego złomu, polska jest w posiadaniu nowoczesnego sprzętu jest on po prostu nie liczny.
Odpisz
4 listopada 2020, 12:59
@Sebzer: Leopardy w Polsce się psują i to strasznie. Poza tym kupujemy najnowocześniejszy, ale wadliwy sprzęt zamiast nieco starszego, lecz lepszego i silniejszego. Wyobraź sobie jedziesz nowoczesnym rosomakiem bronić Polski, a tu ci się tuż przy granicy rozpi***ala i jesteś pod ostrzałem.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:50
my to mamy ponad 400 T 72, więv leopardy to nasze najmniejsze zmartwienie.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2020, 16:50
@Ukryty_W_Cieniu: Na ok. 1150 czołgów. Ale wypieramy T-72 Leopardami i innymi.
Odpisz
6 listopada 2020, 13:32
POV: patrzysz na opa który nie wie co to jest POV
Odpisz
6 listopada 2020, 14:28
@Krzyniu: też cię lubię
Odpisz
6 listopada 2020, 13:36
Szacun dla tych co czytają tytuły.
Odpisz
6 listopada 2020, 12:43
Jak to mówią do trzech razy sztuka... Czekaj, co?
Odpisz
6 listopada 2020, 12:35
Tytuł mówił o tych niebieskich gwiazdach
Odpisz
6 listopada 2020, 12:20
tak nie działa pov
Odpisz
6 listopada 2020, 12:17
POV, skaczesz pomiędzy byciem tymi dobrymi a tymi złymi przez całą historię Europy
Odpisz
6 listopada 2020, 12:05
Co robię przed flagą Niemiec?
Odpisz
6 listopada 2020, 12:03
Tytuł złoto
Odpisz
6 listopada 2020, 12:04
@Bombelek_4_: Stary żart z google
Odpisz
3 listopada 2020, 13:35
Hey shitass wanna see me fighting england?
Odpisz
3 listopada 2020, 12:55
Do 3 razy sztuka
Odpisz