Polegaj tylko na swojej opinii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Powodzenia
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 listopada 2020, 07:54
To drugie anime było na jakimś polskim zhakowanym kanale na youtube
Akurat na chybił trafił włączyłem tą scenę
Odpisz
4 listopada 2020, 08:14
@Janek1312: wydaję mi się że to anime to hunter x hunter z 1999
Odpisz
4 listopada 2020, 09:40
@Gateusz: bo to jest Hunter x Hunter z 1999 roku
Odpisz
5 listopada 2020, 19:20
@pawjan47: jest jakiś inny Hunter x Hunter niż z 1999?
Odpisz
5 listopada 2020, 19:34
@mr2005vc: Jest Hunter X Hunter z 2011
Odpisz
5 listopada 2020, 19:47
@BardzoOryginalnaNazwa: różowa ma fajne boobies
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 19:49
@Lekki69: Mi tam bardziej podobają się jej włosy (bo lubię wszystkie postacie z różowymi włosami (no oprócz Sakury z Naruto, ale Naruto to dla mnie średniak) + fryz ma fajny).
Ale boobies też niczego sobie
Odpisz
6 listopada 2020, 00:40
@BardzoOryginalnaNazwa: A tak w ogóle, Kurapika to chłopak czy dziewczyna, bo pooglądałem serię z 2011 roku kilka razy i nadal nie wiem :/
Odpisz
6 listopada 2020, 07:32
@Derpsonv16: Nie oglądałam (kiedyś obczaje), ale moja znajoma ogląda i mówi, że Kurapika to chłopak. Tylko że po prostu ma takie długie włosy, ale sporo męskich postaci z anime ma taki fryz (np.Armin z Attack On Titan)
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2021, 17:44
@BardzoOryginalnaNazwa: A to akurat ciekawe porównanie bo autor aot wzorował się prawdopobnie na niektórych postaciach z huntera
Odpisz
14 lipca 2021, 17:46
@polska_cebulka: Ja z tego co wiem to w Hunter X Hunter jest gruby Levi
Odpisz
14 lipca 2021, 19:03
@BardzoOryginalnaNazwa: no jest taki jeden
Odpisz
5 listopada 2020, 19:01
Nie jestem fajen anime jakos szczególnie ale to się fajne wydaje
Odpisz
6 listopada 2020, 07:34
polecam anime to, hunterxhunter 148 odcinków, tu jest Akruat wersja 1999 ale imo jest lepsza 2011, polecam obejrzeć :)
Odpisz
6 listopada 2020, 07:35
@Amadek: mi nie przeszkadza taka wersja z 1999 , chyba nawet mogę powiedzieć że jest lepsza
Odpisz
5 listopada 2020, 20:18
Wolę wersje z 2011 roku
Odpisz
5 listopada 2020, 19:06
A te dwa kadry są chyba tego samego odcinka albi z dwóch które są od razu po sobie
Odpisz
4 listopada 2020, 08:04
od kiedy do mema dodaje 4 znaki wodne?
Odpisz
4 listopada 2020, 08:21
@hyperV: Domyślam się, że OP zrobił w generatorze jednego mema, potem drugiego, a potem skleił te dwa. Więc wyszły 3 znaki.
Odpisz
4 listopada 2020, 09:12
@Wilczy_Wladca: pewnie tak
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2020, 07:53
Czyli jednak "ktoś".
Tak btw: drugie anime wygląda jak wstęp do porno.
Odpisz
4 listopada 2020, 07:57
@starmagedon: to jest chyba jedno anime, tylko dwie różne sceny
Odpisz
4 listopada 2020, 07:58
Dobrze wiedzieć.
2 btw: więcej watermarków się nie dało?
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2020, 07:59
@starmagedon: nie wiem, Opem nie jestem, ale pewnie się dało
Odpisz
4 listopada 2020, 07:59
Wiem, że nie jesteś, to było skierowane do OPa, można było się domyślić.
Odpisz
4 listopada 2020, 08:01
@starmagedon: można było, ale więcej wskazywało że to pytanie dla mnie, tak czy siak jak Op będzie czytał to zapewne Ci odpowie
Odpisz