Jedynka i uwaga dla Matiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Powodzenia
Fergus
Nie zadzieraj z bobrami
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2020, 16:21
No chyba że akurat było takie dziwne pytanie na które ta odpowiedź byłaby poprawna
Odpisz
12 listopada 2020, 12:39
mateuszek uwu
Odpisz
4 listopada 2020, 15:35
Mam głodować czy co?
Nawet nie mam czasu iść do toalety na "przerwie", a tym bardziej zjeść porządny posiłek i zdążyć na lekcje online.
Na pewno nie tylko ja mam taki problem.
Więc niech się nauczyciele nie dziwią, że "bezczelnie" jemy na lekcji.
Odpisz
4 listopada 2020, 15:55
@Lisamix: Dokładnie, i jeszcze na przerwę przedłużają albo zaczynają lekcję pare minut wcześniej
Odpisz
4 listopada 2020, 16:18
@Lisamix: nie pozdrawiam pi**y od matmy co zawsze tak zrobi lekcje że trwa ona po 60 minut
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 08:51
@Lisamix: Ja na szczęście mam spoko nauczycieli, którzy pozwalają jeść na lekcji
Odpisz
8 listopada 2020, 10:48
@Witrox16: mam dokładnie tak samo, mogę bez problemu jeść
Odpisz
8 listopada 2020, 11:01
@Lisamix: ja zeżarłem.ostatnio 8 tostów na lekcji
Odpisz
9 listopada 2020, 05:45
@GigannPlus: Jakim cudem aż 8
Odpisz
9 listopada 2020, 09:54
@INDOMINUS_REX: mam toster co robi cztery trójkąty i zrobiłem sobie dwa razy.
Odpisz
8 listopada 2020, 17:43
ja normalnie pisze ( na czacie ), że piję ciepłe mleczko na lekcji i wszyscy mówią smacznego, nawet nauczycielka. Więc dla mnie nie rel
Odpisz
8 listopada 2020, 11:19
U mnie nauczycielka darla się na kolegę który miał wyłączone mikro i kamerę żeby nie jadł. Najlepsze jest to że właśnie to robił
Odpisz
8 listopada 2020, 11:18
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 08:27
Ja sobie raz na elekcji pizzę jadłem bo wcześnie jemy obiad.
W sumie prawie codziennie jem na elekcjach
Odpisz
8 listopada 2020, 08:10
Ale na szczęście nie wszyscy nauczyciele są tacy
Odpisz
4 listopada 2020, 21:04
Ja se codziennie na drugiej lekcji to se jajecznice robie że mucha nie siada i mam nadzieje że mnie wtedy nie zapytają
Odpisz
4 listopada 2020, 15:40
Mateuszku. Następnym razem wstań wcześniej byś miał czas na zjedzenie pożywnego śniadania. Tyle z mojej strony
Odpisz