Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Znak czasów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2020, 20:53
cyberpunk 2077 wyjdzie w 2077
Odpisz
12 listopada 2020, 20:17
@jkafryks: po tym jak to napisałeś, zaczynam się zastanawiać czy obydwa kiedykolwiek nadejdą
Odpisz
12 listopada 2020, 20:23
@DHF1232: oj nadejdą
Odpisz
10 grudnia 2020, 17:29
@jkafryks: na szczęscie nie ma powodów do obaw cyberpunk miał swoją premierę dzisiaj 10 grudnia 2020
Odpisz
10 grudnia 2020, 17:29
@domi500: właśnie mi się pobiera
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:31
@domi500: o 10 grudnia o 8 rano już grałam
Odpisz
12 listopada 2020, 12:34
mmm anime na prof
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2020, 07:54
Na jednym z serwerów na których jestem kiedyś dołączył tester od CD projekt i widziałem jak akurat grał w Cyberpunka 2077
Odpisz
9 listopada 2020, 09:31
@Erykolo12: nie prawda
Odpisz
11 listopada 2020, 10:28
@zxcvbnmmm: skąd wiesz że to nie prawda?
Odpisz
5 listopada 2020, 16:20
Właśnie chciałem se taki ustwić status ale nie działa pogrubienie czcionki w tych statusach, bo jak kojarzę to pisało suę jakoś tak: **przykładowy tekst**
Odpisz
8 listopada 2020, 18:39
@mateusz123_hiro: da się taki ustawić z pogrubieniem
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 22:43
@teamsoj: U mnie te gwiazdki nie pogrubiają
Odpisz
8 listopada 2020, 22:44
@Ulanus: da się, często sobie ustawiam customową grę
Odpisz
8 listopada 2020, 22:44
@teamsoj: to powiedz jak
Odpisz
8 listopada 2020, 22:46
@Ulanus: nie mówię o customowym statuske tylko o Aktywności w grze, można sobie ustawić np. że grasz w Minecrafta nawet jeśli go nie masz i jest pogrubione +liczy ci czas w grze
Odpisz
9 listopada 2020, 11:31
@teamsoj: Jak?
Odpisz
9 listopada 2020, 12:50
@BananaSing3003: wchodzisz w ustawienia, aktywność w grze, wybierasz np. przeglądarkę i zmieniasz nazwę na jaką chcesz
Odpisz
9 listopada 2020, 16:48
@teamsoj: rzeczywiście działa. Dzięki, nabrałem już kolegę że mam cyberpunka
Odpisz
8 listopada 2020, 21:35
Ja nie czekam na cyberpunka, ja czekam na geometry dash 2.2 i Deltarune chapter 2
Odpisz
9 listopada 2020, 00:13
ja też xD
Odpisz
9 listopada 2020, 07:05
ja aż wszystkie postacie będą w fighters passie
Odpisz
8 listopada 2020, 23:10
xd
Odpisz
9 listopada 2020, 10:36
@Karolix08: nie
Odpisz
8 listopada 2020, 20:57
przedpremierówka co?
Odpisz
8 listopada 2020, 21:43
@Jakut484: tak
Odpisz
8 listopada 2020, 18:45
To ja lol
Sława time start
Odpisz
8 listopada 2020, 18:46
@Artcie: potwierdzam (mogę wstawić dowód)
Odpisz
8 listopada 2020, 18:48
@Artcie: ale fame
Odpisz
8 listopada 2020, 18:49
@Artcie: a za co te czerwone?
Odpisz
8 listopada 2020, 18:56
@Artcie: może myślą że kłamiesz bo chcesz się popisać
Odpisz
8 listopada 2020, 19:18
@Lubie_REzero: może tak
Odpisz
8 listopada 2020, 18:54
Beta tester
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 12:26
Przekupił CEO CD Projekt Red zdjęciami loli i mu dali beta-dostęp
Odpisz
5 listopada 2020, 12:27
ej, a trapy też przyjmują?
Odpisz
5 listopada 2020, 12:28
Nie wiedziałam, że Kapitalista pracuje w CD Projekt :0
Odpisz
5 listopada 2020, 12:30
@MatkaBoskaSowiecka: To miał być sekret...
Odpisz
5 listopada 2020, 12:31
@MatkaBoskaSowiecka: ej bo z twojej wypowiedzi wnioskuję, że to serwer jejaków. Primo czy to prawda, cfaj jeśli tak to czy dasz linka jejakowi, kursorem potrząśniesz?
Odpisz
5 listopada 2020, 12:33
@Algeriusz: Tylko, że mnie na serwerze, z którego jest ten screen, zwyczajnie nie ma xD
Napisałam jak napisałam, bo takie miałam skojarzenia
Odpisz
5 listopada 2020, 12:37
@MatkaBoskaSowiecka: aok, a są nabożeństwa do ciebie bo jakby mam parę intencji modlitwy
Odpisz
5 listopada 2020, 12:39
@Algeriusz: Oczywiście, że są :3
W każde piątki pod moim profilem :>
Odpisz
5 listopada 2020, 12:41
@MatkaBoskaSowiecka: ok określone godziny czy poprostu wparować o 3?
Odpisz
5 listopada 2020, 12:42
@Algeriusz: Przyjść można zawsze. Zawsze jest pora na nawrócenie uwu
Odpisz
5 listopada 2020, 12:45
@MatkaBoskaSowiecka: kul
Odpisz
8 listopada 2020, 18:39
@MatkaBoskaSowiecka: to już wiemy kto pracował przy generatorze genitalii
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 18:39
@gracjan_pl: Kto :>
;>
Odpisz
5 listopada 2020, 14:44
ja kupiłem przed premierowo
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 12:29
Wystarczy zmienić nazwę losowej gry na Cyberpunk 2077 i będzie
Koszyk na czerwone \_____/
Odpisz
5 listopada 2020, 12:31
@Zwykly_Zlodziej: Albo być betatesterem.
Odpisz
5 listopada 2020, 12:33
@Zwykly_Zlodziej: chyba źle napisałeś kosz na *zielone
Odpisz
5 listopada 2020, 12:33
Myślałam, że dostanę czerwone
Odpisz
5 listopada 2020, 14:10
@Zwykly_Zlodziej: Ja tak robiłem z Half Life 3
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 14:23
@rozwalgo: dobre wyobraś sobie jak ktoś mówi "half life 3" nie wyjdzie po czym nagle discord pisze "gra w half life 3"
Odpisz
5 listopada 2020, 12:49
zrobił gre i nazwał ją tak samo
Odpisz