Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2020, 13:07
Czemu duże piersi są seksistowskie?
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 13:08
@Komarzyca: bo nie każdy ma duże cycki, chyba
Odpisz
5 listopada 2020, 13:08
@Komarzyca: obecnie wszystko jest rasistowskie,seksistowskie homofobiczne itp itd
Odpisz
5 listopada 2020, 13:09
No tak, ale nie każdy ma też małe cycki czy coś
Odpisz
5 listopada 2020, 13:10
@Komarzyca: tak, ale tutaj chcą żeby się na tym nie skupiać więc udajemy że tego nie ma
Odpisz
5 listopada 2020, 15:12
@Komarzyca: bo skupia się na aspekcie tym jakby kobiety były tylko od wiadomej rzeczy
Odpisz
5 listopada 2020, 15:52
@Komarzyca: Często w animacjach i grach cycochy są nieproporcjonalnie duże ale akurat w przypadku Ty Lee jest chyba jeszcze w miarę normalnie
Odpisz
6 listopada 2020, 00:04
@Komarzyca: Szczerze, nie rozumiem czemu niby duże piersi miały by być seksistowskie, sama jest kobietą i do tego mam małe piersi a mimo tego dalej nie ogarniam
Odpisz
9 listopada 2020, 19:31
@Nejle: Mi się wydaje, że chodzi o ogólny problem lasek z anime. O to, że twórcy często tworzą wkurzającą, bezużyteczną postać a jej jedynym atrybutem są duże cycki i tyłek...
Odpisz
9 listopada 2020, 19:33
@Natasza_02: nie wypowiem się o dziewczynie z mema bo nie oglądałam em to jest chyba Avatar(?)....
Mówię tutaj ogólnie o anime itp.
Odpisz
14 listopada 2020, 16:09
@Komarzyca:
Niektóre dziewczyny mają kompleksy i nie mogą się pogodzić z tym, że niektóre osoby mają inny rozmiar niektórych części ciała
Odpisz
8 listopada 2020, 20:15
Jako osoba panseksualna nie zgadzam się z memem
Odpisz
10 listopada 2020, 15:18
@XMartiQszteinX: patelnie
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 19:34
Ona była zajebista, stryj Iroh zresztą też.
Ogólnie większość tych "złych" postaci z kreskówek zawsze bardziej mi się podobały niż te niby "dobre" postacie.
I wkurzało mnie, gdy ci "dobrzy" wygrywali a ci źli nie.
Odpisz
9 listopada 2020, 10:23
@Lisamix: No ale Iroh nie był zły. Był jedną z bardziej dobrych postaci. Próbował utrzymać równowagę między żywiołami. Nawet potrafił zabić swoich jeżeli przesadzali. Iroh to jedna z lepszych postaci w całym Avatarze
Odpisz
9 listopada 2020, 11:45
@Gaiaphage: wiem, dlatego dałam w cudzysłowie "złych" bo on niby był z Zuko, po tej "złej" stronie, ale na prawdę był dobry.
Odpisz
9 listopada 2020, 11:51
@Lisamix: Zuko też był dobry, tylko był zagubiony
Odpisz
9 listopada 2020, 09:40
Stryjek Iroh to najlepsza waifu
Change my mind
Odpisz
9 listopada 2020, 09:19
Ktoś chyba oglądał kronikę awatara
Odpisz
5 listopada 2020, 13:09
Dziadek przypadkiem nie miał ciągle umięśnionego torsu?
Odpisz
5 listopada 2020, 15:43
@wolfe: sztuczny bebech zakłada
Odpisz
8 listopada 2020, 17:43
@wolfe: bebech miał aż do 4 sezonu
Odpisz
8 listopada 2020, 17:45
@Kapichu: 4?
Odpisz
8 listopada 2020, 18:08
@orzech39: chyba chodziło mu o 4 księgę bo sezony są 3
Odpisz
8 listopada 2020, 18:15
@Ten_Leniacz_Netu24: ksiąg też 3
Odpisz
8 listopada 2020, 18:16
@orzech39: z tego co pamiętam 4 księgi ale 2 były w jednym sezonie
Odpisz
8 listopada 2020, 18:19
@Ten_Leniacz_Netu24: a ok
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 19:34
@orzech39: kurde 3 sory moja podświadomość chce 4 więc tak napisałem
Odpisz
8 listopada 2020, 20:53
@Kapichu: moja też...
Odpisz
8 listopada 2020, 18:19
Jest tak ponieważ cycków nie da się wyrzeźbić jak mięśni
Odpisz
8 listopada 2020, 19:27
@iewek: to silikon nie jest rzeźbieniem cycków?
Odpisz
8 listopada 2020, 19:43
@Patichan: właśnie o to chodzi że cycków nie da się zmienić naturalnie jak mięśni
Odpisz
8 listopada 2020, 19:05
CYCKI
Odpisz
8 listopada 2020, 18:57
Nie wiem dlaczego ale postacie z serii Avatara wywoływały u mnie od początku dziwną satysfakcję
Odpisz
8 listopada 2020, 18:01
I tak powstali "Chłopaki z baraków"
Odpisz
8 listopada 2020, 17:08
A Asami, Korra to niby co? One też miały duże cycki
Odpisz
8 listopada 2020, 17:04
Ciekawostka:
Tytuł był utworzony ponieważ myślałem że ten mem zdechnie przeszedł a admin nie zmienił
Odpisz
5 listopada 2020, 13:59
Hehe cycochy
Odpisz
5 listopada 2020, 13:13
Przeliterujmy B E B E C H
Odpisz
5 listopada 2020, 13:13
@gerwazysramdowazy: B
Odpisz
5 listopada 2020, 13:15
@gerwazysramdowazy: nie
Odpisz
5 listopada 2020, 13:16
TAK
Odpisz
5 listopada 2020, 13:17
@gerwazysramdowazy: Raczej nie
Odpisz
5 listopada 2020, 13:18
B E B E C H
Odpisz
5 listopada 2020, 13:19
@gerwazysramdowazy: B
Odpisz
5 listopada 2020, 13:19
@Komarzyca: E
Odpisz
5 listopada 2020, 13:19
@gerwazysramdowazy: B
Odpisz
5 listopada 2020, 13:20
@Komarzyca: E
Odpisz
5 listopada 2020, 13:20
@Komarzyca: A
Odpisz
5 listopada 2020, 13:20
@gerwazysramdowazy: Ch
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 13:20
@Bright32: no i zepsułeś >:((((
Odpisz
5 listopada 2020, 13:21
@Komarzyca: Tak
Odpisz
5 listopada 2020, 13:21
@Komarzyca: Zaczni od nowa
Odpisz
5 listopada 2020, 13:22
@Bright32: B
Odpisz
5 listopada 2020, 13:22
@Komarzyca: Ą
Odpisz
5 listopada 2020, 13:22
K
Odpisz
5 listopada 2020, 13:23
@Komarzyca: I
Odpisz
5 listopada 2020, 13:23
@Bright32: To zabawne ponieważ gazy jelitowe
Odpisz
5 listopada 2020, 13:24
tak
Odpisz
5 listopada 2020, 13:24
@Bright32: qutas
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 13:24
@gerwazysramdowazy: Kozła
Odpisz
5 listopada 2020, 13:25
@Bright32: kozeła
Odpisz
8 listopada 2020, 17:47
@gerwazysramdowazy: kiedy chcesz robić coś takiego dajesz P O T Ę Ż N Y i rzecz ktrą chcesz np. P O T Ę Ż N Y B E B E C H
Odpisz
5 listopada 2020, 13:13
postać to chyba tsubame mizusaki z eizouken ni wa te wo dasu na
Odpisz
5 listopada 2020, 13:17
@LubieTostyPL: nie
Odpisz
5 listopada 2020, 13:18
@LubieTostyPL: nie to Lee z avatara
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2020, 13:44
@Pryncypalki: Nie to stryjek Iroh z Avatara
Odpisz
5 listopada 2020, 13:47
@LubieTostyPL: ty weebie pie**olony masz w memie napisane ja rozumiem że w anime jest tyle postaci to mogą się mylić ale chyba widać że inna kreska no. Przepraszam, nie umiałem się powstrzymać
Odpisz
5 listopada 2020, 14:20
no słuchaj bez takich mi tutaj równie dobrze może to być coś fanowskiego
Odpisz
5 listopada 2020, 14:20
@Pryncypalki: okej dzięki coś czułem że sie pomylę
Odpisz
5 listopada 2020, 14:24
@LubieTostyPL: dobra ...j zje**ny jestem nie doczytałem
Odpisz
5 listopada 2020, 14:30
@LubieTostyPL: to w takich sytuacjach siedzi się cicho albo research się robi. Jak można się pomylić jeżeli masz w memie napisane? Czy ty masz jakiś odruch że jak widzisz coś anime podobnego to odrazu przeszukujesz swoje serwery w mózgu w tych randomowych japońskich słowach?
Ja cię nie wyzywam tylko na serio pytam, nic się nie stało ale naprawdę
Odpisz
5 listopada 2020, 15:38
po prostu nie zauważyłem że tam już są podane imiona
Odpisz
5 listopada 2020, 16:05
@LubieTostyPL: spoko tylko poirytowany akurat wtedy byłem, bo siedzę na tym zdalnym i nawet gry se odpalić nie mogę bo zaraz ktoś wchodzi co 5 sekund i się drze żebym uważał na lekcji
Odpisz