Znowu piszesz do swojej byłej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Cóż za brak szacunku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2015, 20:41
Nie, piszę do byłego...
Odpisz
18 lutego 2014, 20:36
Mój kot tak robi :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:44
Jakbym miał byłą ;__;
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:42
Heh. Mój służbowy komp.
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:19
Nieee,pisze do kota imieniem Puszek
(kot) You are a guines!
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:01
CO TO ZNACZY K*ŹWA "GUINES"?!
Odpisz
13 grudnia 2013, 18:28
@hougiemonster: Geniusz
Odpisz
13 grudnia 2013, 19:05
@hougiemonster: Chociaż byś mógł w google tłumacza wejść :i
Odpisz
15 grudnia 2013, 18:02
W takim razie pisze się "Genius" -,- Google Tłumacz nie gryzie.
Odpisz
13 grudnia 2013, 17:49
On w simsy gra, spójrzcie na ekran
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2013, 18:00
@Toralei11786: dopiero później zauważyłam .-.
Odpisz