Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gury_wamac

10 marca 2020, 22:28

Ok boomer

Avatar qAzert

19 maja 2020, 12:11

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2021, 09:55

@qAzert: nie. Ok normik. Boli cie prawdziwy mem?

Avatar gury_wamac

27 lutego 2021, 18:56

nie w moim przypadku
Jeżeli masz tak bądź ktokolwiek inny powinieneś/powiniście zwrócić sie po pomoc do odpowiednich osób

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2021, 18:57

@gury_wamac: czyli połowa dzisiejszych dzieci?

Avatar gury_wamac

27 lutego 2021, 18:58

o hu. trzeba wyjść z jaskini bo mnie dużo omineło

Avatar tajemniczy_6

22 października 2020, 22:31

OK BOOMER

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2021, 09:55

@tajemniczy_6: wyjdź normiku. Mem fajny i prawdziwy. Ok normik

Avatar kubusiek001

15 grudnia 2013, 17:18

To Matylda z Leona Zawodowca.

Avatar crepeer

15 grudnia 2013, 17:22

@kubusiek001: no brawo odkryłeś to gratulacje normalnie brawooo ju hu

Avatar NiebieskaKrolowa

15 grudnia 2013, 17:22

@kubusiek001: Fala minusów za powiedzenie oczywistości za 3...2...1...

Avatar bylejakbylegdzie

15 grudnia 2013, 17:35

@kubusiek001: gratuluje awansu kapitanie :)

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2013, 20:44

@kubusiek001: Myślałam że Gandalf :o

Avatar kubusiek001

5 listopada 2016, 15:06

@NiebieskaKrolowa: no ile jeszcze bede czekać?xDDD

Avatar bylejakbylegdzie

5 listopada 2016, 20:06

Avatar jajo_kury

17 lutego 2020, 18:44

@kubusiek001: no i się nie doczekałeś

Avatar bylejakbylegdzie

15 grudnia 2013, 17:37

przesadzone zawsze można włączyć singleplayer :)

Avatar siemek22

15 grudnia 2013, 20:29

@bylejakbylegdzie: No chyba,że BF,bo tam kampanię się włącza przez stronę internetową ;_;

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2013, 18:11

@bylejakbylegdzie: Chodziło mi tu o pokazanie co się dzieje, gdy niektórym wyłączy się Fejsa / NK / inny portal społecznościowy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 maja 2014, 19:56

@siemek22: W BF4 naprawili i jak ni masz neta, to ci się kampania automatycznie włącza (wiem, że późno, ale dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem ;_;)

Avatar siemek22

1 maja 2014, 19:57

,,Lepiej późno niż wcale'' ;]

Avatar Terminus223

10 grudnia 2013, 21:32

Bez internetu w diablo nie pograsz :(

Avatar bylejakbylegdzie

15 grudnia 2013, 17:36

@Terminus223: w diablo bez neta bez problemu grałem w 1 gazecie kupiłem chyba "click!" i z płyty zainstalowałem i normalnie grałem

Avatar Agent00Kurczak

15 grudnia 2013, 18:04

@bylejakbylegdzie: krwa, w jedynkę i dwójkę to tak, ale w trójkę już nie

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 15 grudnia 2013, 19:30

@Agent00Kurczak: wyszła już trójka?

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2013, 20:44

@bylejakbylegdzie: Gdzie ty masz głowe. zią?

Avatar michi100110

16 grudnia 2013, 11:45

niżej niż powinien

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2013, 20:20

Jak nyta ni ma to sie gro w nyd for spyda ;-;

Avatar bartol987

15 grudnia 2013, 17:28

Cóż ja neta niemam prawie cały czas (osiedlówka+serwery w piwnicy-Serio) więc jestem przyzwyczajony.Ale jednak w środku gry to wk**wia

Avatar Ahrii

15 grudnia 2013, 17:17

:'c

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Szybki jak błyskawica

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka