memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 marca 2020, 22:28
Ok boomer
Odpisz
19 maja 2020, 12:11
@gury_wamac: tak
27 lutego 2021, 09:55
@qAzert: nie. Ok normik. Boli cie prawdziwy mem?
27 lutego 2021, 18:56
nie w moim przypadku Jeżeli masz tak bądź ktokolwiek inny powinieneś/powiniście zwrócić sie po pomoc do odpowiednich osób
27 lutego 2021, 18:57
@gury_wamac: czyli połowa dzisiejszych dzieci?
27 lutego 2021, 18:58
o hu. trzeba wyjść z jaskini bo mnie dużo omineło
22 października 2020, 22:31
OK BOOMER
@tajemniczy_6: wyjdź normiku. Mem fajny i prawdziwy. Ok normik
15 grudnia 2013, 17:18
To Matylda z Leona Zawodowca.
15 grudnia 2013, 17:22
@kubusiek001: no brawo odkryłeś to gratulacje normalnie brawooo ju hu
@kubusiek001: Fala minusów za powiedzenie oczywistości za 3...2...1...
15 grudnia 2013, 17:35
@kubusiek001: gratuluje awansu kapitanie :)
15 grudnia 2013, 20:44
@kubusiek001: Myślałam że Gandalf :o
5 listopada 2016, 15:06
@NiebieskaKrolowa: no ile jeszcze bede czekać?xDDD
5 listopada 2016, 20:06
@kubusiek001: XD
17 lutego 2020, 18:44
@kubusiek001: no i się nie doczekałeś
15 grudnia 2013, 17:37
przesadzone zawsze można włączyć singleplayer :)
15 grudnia 2013, 20:29
@bylejakbylegdzie: No chyba,że BF,bo tam kampanię się włącza przez stronę internetową ;_;
17 grudnia 2013, 18:11
@bylejakbylegdzie: Chodziło mi tu o pokazanie co się dzieje, gdy niektórym wyłączy się Fejsa / NK / inny portal społecznościowy.
Edytowano - 1 maja 2014, 19:56
@siemek22: W BF4 naprawili i jak ni masz neta, to ci się kampania automatycznie włącza (wiem, że późno, ale dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem ;_;)
1 maja 2014, 19:57
,,Lepiej późno niż wcale'' ;]
10 grudnia 2013, 21:32
Bez internetu w diablo nie pograsz :(
15 grudnia 2013, 17:36
@Terminus223: w diablo bez neta bez problemu grałem w 1 gazecie kupiłem chyba "click!" i z płyty zainstalowałem i normalnie grałem
15 grudnia 2013, 18:04
@bylejakbylegdzie: krwa, w jedynkę i dwójkę to tak, ale w trójkę już nie
Edytowano - 15 grudnia 2013, 19:30
@Agent00Kurczak: wyszła już trójka?
@bylejakbylegdzie: Gdzie ty masz głowe. zią?
16 grudnia 2013, 11:45
niżej niż powinien
15 grudnia 2013, 20:20
Jak nyta ni ma to sie gro w nyd for spyda ;-;
15 grudnia 2013, 17:28
Cóż ja neta niemam prawie cały czas (osiedlówka+serwery w piwnicy-Serio) więc jestem przyzwyczajony.Ale jednak w środku gry to wk**wia
15 grudnia 2013, 17:17
:'c
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 marca 2020, 22:28
Ok boomer
Odpisz
19 maja 2020, 12:11
@gury_wamac: tak
Odpisz
27 lutego 2021, 09:55
@qAzert: nie. Ok normik. Boli cie prawdziwy mem?
Odpisz
27 lutego 2021, 18:56
nie w moim przypadku
Jeżeli masz tak bądź ktokolwiek inny powinieneś/powiniście zwrócić sie po pomoc do odpowiednich osób
Odpisz
27 lutego 2021, 18:57
@gury_wamac: czyli połowa dzisiejszych dzieci?
Odpisz
27 lutego 2021, 18:58
o hu. trzeba wyjść z jaskini bo mnie dużo omineło
Odpisz
22 października 2020, 22:31
OK BOOMER
Odpisz
27 lutego 2021, 09:55
@tajemniczy_6: wyjdź normiku. Mem fajny i prawdziwy. Ok normik
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:18
To Matylda z Leona Zawodowca.
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:22
@kubusiek001: no brawo odkryłeś to gratulacje normalnie brawooo ju hu
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:22
@kubusiek001: Fala minusów za powiedzenie oczywistości za 3...2...1...
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:35
@kubusiek001: gratuluje awansu kapitanie :)
Odpisz
15 grudnia 2013, 20:44
@kubusiek001: Myślałam że Gandalf :o
Odpisz
5 listopada 2016, 15:06
@NiebieskaKrolowa: no ile jeszcze bede czekać?xDDD
Odpisz
5 listopada 2016, 20:06
@kubusiek001: XD
Odpisz
17 lutego 2020, 18:44
@kubusiek001: no i się nie doczekałeś
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:37
przesadzone zawsze można włączyć singleplayer :)
Odpisz
15 grudnia 2013, 20:29
@bylejakbylegdzie: No chyba,że BF,bo tam kampanię się włącza przez stronę internetową ;_;
Odpisz
17 grudnia 2013, 18:11
@bylejakbylegdzie: Chodziło mi tu o pokazanie co się dzieje, gdy niektórym wyłączy się Fejsa / NK / inny portal społecznościowy.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2014, 19:56
@siemek22: W BF4 naprawili i jak ni masz neta, to ci się kampania automatycznie włącza (wiem, że późno, ale dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem ;_;)
Odpisz
1 maja 2014, 19:57
,,Lepiej późno niż wcale'' ;]
Odpisz
10 grudnia 2013, 21:32
Bez internetu w diablo nie pograsz :(
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:36
@Terminus223: w diablo bez neta bez problemu grałem w 1 gazecie kupiłem chyba "click!" i z płyty zainstalowałem i normalnie grałem
Odpisz
15 grudnia 2013, 18:04
@bylejakbylegdzie: krwa, w jedynkę i dwójkę to tak, ale w trójkę już nie
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2013, 19:30
@Agent00Kurczak: wyszła już trójka?
Odpisz
15 grudnia 2013, 20:44
@bylejakbylegdzie: Gdzie ty masz głowe. zią?
Odpisz
16 grudnia 2013, 11:45
niżej niż powinien
Odpisz
15 grudnia 2013, 20:20
Jak nyta ni ma to sie gro w nyd for spyda ;-;
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:28
Cóż ja neta niemam prawie cały czas (osiedlówka+serwery w piwnicy-Serio) więc jestem przyzwyczajony.Ale jednak w środku gry to wk**wia
Odpisz
15 grudnia 2013, 17:17
:'c
Odpisz