Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zul_spod_biedry

17 listopada 2020, 10:18

Ej co to za dziura z boku jej głowy ktoś może wytłumaczyć?

Avatar Grundig

17 listopada 2020, 18:04

@Zul_spod_biedry: To ucho foki.

Avatar Sylvibe

7 listopada 2020, 01:32

to nie słodkie a smutne
foka nie ma uszu

Avatar MinRyuuk

12 listopada 2020, 01:27

@Sylvibe: Foki mają uszy. I nawet z tego co pamiętam to całkiem niezły słuch

Avatar MinRyuuk

12 listopada 2020, 01:29

@MinRyuuk: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Foka_pospolita
Proszę bardzo "słaby węch, dobry słuch"

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2020, 19:01

ja kiedys miałem taka foczke pluszaka i chyba nadal gdzie mam

Avatar zbychu321

11 listopada 2020, 20:17

ja mam nawet więcej niżjedną

Avatar Ploopyczek

11 listopada 2020, 19:18

Kotiki > foki

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2020, 00:08

Właściwie czemu weselą nas takie rzeczy?
Czy czujemy potrzębę wyśmiania gorszych form życia? A może prymitywność sama w sobie nas bawi (np u małych dzieci)?

Lepiej nad tym nie rozmyślać

Avatar silvertape

7 listopada 2020, 00:16

Foki są urocze... dopóki nie pojedziesz do Arktyki

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2020, 00:18

@silvertape: foki są jak psy. Niby słodkie ale na brutalność oryginału lepiej nie patrzeć

Avatar Myszkapl

7 listopada 2020, 00:40

Wyśmiania? To raczej zachwyt niż wyśmianie.

Ewolucyjnie człowiek jest przystosowany do litości i współczucia wobec dzieci i małych zwierzątek o cechach dzieci. To się po prostu opłaca! Nie zabijasz dzieci = więcej ludzi. Nie zabijasz wilczych szczeniąt = oswajasz i masz pieski. #Profit

Chyba, że chcesz spojrzeć na to z filozoficznego punktu widzenia - może po prostu zazdrościmy dzieciom i zachowującym się bezbronnie zwierzętom ich niewinności i naiwności, którą w pewnym momencie straciliśmy?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 7 listopada 2020, 01:31

@Myszkapl: To drugie to raczej indywidualnie, bo uwielbiam słodkie zwierzęta, ale nie lubię małych dzieci, a ich niewiedza nie jest niczym do pozazdroszczenia, to życie wersja demo, mało wiesz, mało rozumiesz, mało masz praw, robisz głupie błędy które potem ci się śnią xD

*Na imprezie rodzinnej*
*Dziecko chodzi i upada*
Rodzina: Haha! Bęc! Urocze
Ja: Omg właśnie przez swoje niedorozwinięcie (no bo aparat ruchu i zmysł równowagi zbytnio rozwinięty nie jest) się potknął o własne nogi, to smutne/żenujące nie urocze...

Ale pieski, kotki, foki, chomiczki, kocham <3 One są przez cuś usprawiedliwione...

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2020, 10:39

@Myszkapl: w nocy jestem pół przytomny i znowu nie wiedziałem co piszę. Nie sądziłem że jakaś dyskusja się rozpocznie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: DeiwidxZiom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka