memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 kwietnia 2021, 09:01
rel
Odpisz
14 listopada 2020, 12:44
Dobry ziomek Bob.
7 listopada 2020, 12:19
Czemu mnie śmieszy imię "Bob"?
7 listopada 2020, 12:20
@Gary_: bo brzmi ja bób
9 listopada 2020, 08:34
@Gary_: bo brzmi jak sechs
9 listopada 2020, 10:41
@Zacmiony: czekaj co
9 listopada 2020, 12:22
@AmiArmi:
9 listopada 2020, 13:26
@Zacmiony: Sechs = Sześć po niemiecku I co to ma znaczyć? Tego nikt nie wie
9 listopada 2020, 13:36
@Gary_: w sensie sechs brzmi jakby tam w środku było k i nie było ch
9 listopada 2020, 13:53
@Zacmiony: Ah, te żarty o s*ksie i r*chaniu
9 listopada 2020, 13:56
@Gary_: racja, zawsze są nieśmieszne
9 listopada 2020, 14:26
@Gary_: nie wiem po co ci ta wiedza ale Bob to skrót od imienia Robert...........
9 listopada 2020, 16:31
@Lesza: Bob Kubica
9 listopada 2020, 20:16
@Gary_: Bob Lewandowski.
12 listopada 2020, 12:31
@Gary_: b o b e k
12 listopada 2020, 22:06
@Aarix: :D
12 listopada 2020, 12:30
Ma ktoś templatkę tego kotełka?
12 listopada 2020, 16:46
@Aarix:
9 listopada 2020, 09:29
Eh flashbacki jak z wietnamu
Edytowano - 7 listopada 2020, 18:43
Aż przypomniało mi się, jak mnie mama (prawie) zostawiła na parkingu pod Kubusiem ("U Kubusia"). Na szczęście przy wyjeździe z parkingu się zorientowała, że jednego gówniaka brakuje i zawróciła po mnie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2021, 09:01
rel
Odpisz
14 listopada 2020, 12:44
Dobry ziomek Bob.
Odpisz
7 listopada 2020, 12:19
Czemu mnie śmieszy imię "Bob"?
Odpisz
7 listopada 2020, 12:20
@Gary_: bo brzmi ja bób
Odpisz
9 listopada 2020, 08:34
@Gary_: bo brzmi jak sechs
Odpisz
9 listopada 2020, 10:41
@Zacmiony: czekaj co
Odpisz
9 listopada 2020, 12:22
@AmiArmi:
Odpisz
9 listopada 2020, 13:26
@Zacmiony: Sechs = Sześć po niemiecku
I co to ma znaczyć? Tego nikt nie wie
Odpisz
9 listopada 2020, 13:36
@Gary_: w sensie sechs brzmi jakby tam w środku było k i nie było ch
Odpisz
9 listopada 2020, 13:53
@Zacmiony: Ah, te żarty o s*ksie i r*chaniu
Odpisz
9 listopada 2020, 13:56
@Gary_: racja, zawsze są nieśmieszne
Odpisz
9 listopada 2020, 14:26
@Gary_: nie wiem po co ci ta wiedza ale Bob to skrót od imienia Robert...........
Odpisz
9 listopada 2020, 16:31
@Lesza: Bob Kubica
Odpisz
9 listopada 2020, 20:16
@Gary_: Bob Lewandowski.
Odpisz
12 listopada 2020, 12:31
@Gary_: b o b e k
Odpisz
12 listopada 2020, 22:06
@Aarix: :D
Odpisz
12 listopada 2020, 12:30
Ma ktoś templatkę tego kotełka?
Odpisz
12 listopada 2020, 16:46
@Aarix:
Odpisz
9 listopada 2020, 09:29
Eh flashbacki jak z wietnamu
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2020, 18:43
Aż przypomniało mi się, jak mnie mama (prawie) zostawiła na parkingu pod Kubusiem ("U Kubusia"). Na szczęście przy wyjeździe z parkingu się zorientowała, że jednego gówniaka brakuje i zawróciła po mnie.
Odpisz