Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 09:52
W zasadzie litewska. Mickiewicz był z Litwy
Odpisz
27 listopada 2021, 12:20
Kto z losowych?
Odpisz
20 marca 2022, 10:04
@SUCHOKLATY: cześć
Odpisz
1 lipca 2021, 12:05
Bigos
Odpisz
9 listopada 2020, 00:27
Bigos to koło pierogów i żurku najlepsza potrawa
Odpisz
13 listopada 2020, 21:03
@Kaciej21: bigos i żurek to najgorszy szajs ale pierogi dobre
KAŻDY MA SWOJĄ OPINIĘ
Odpisz
13 listopada 2020, 21:56
Szanuje twoją opinie. Nie wszystko co jest powszechnie uważane za smaczne mi smakuje
Odpisz
16 listopada 2020, 20:54
żurek i pierogi rządzą!!! #jbigos
Odpisz
17 listopada 2020, 13:10
najlepsze jest to że mało rzeczy NIE lubie ale są dosłownie wszędzie
Odpisz
14 listopada 2020, 21:25
A o co z tym chodzi?
Odpisz
10 listopada 2020, 13:56
bIGoS
Odpisz
9 listopada 2020, 12:36
Było
Odpisz
9 listopada 2020, 10:53
tosz to cudo jest
Odpisz
9 listopada 2020, 10:01
K...a kisne
Odpisz
9 listopada 2020, 09:57
Pan Tadeusz Time
Odpisz
9 listopada 2020, 08:47
Przy Rosji powinno być ,,Umre za wóde"
Odpisz
9 listopada 2020, 09:46
@Kebasa_z_mema: ты уважаешь меня
Odpisz
8 listopada 2020, 02:33
Umrę w imię bigosu
Odpisz
8 listopada 2020, 07:48
@pikacz: Bigos is life, bigos is love
Odpisz
8 listopada 2020, 22:56
@Kebasa_z_mema: ale bym zjadl taka kiełbe co ty masz na avku
Odpisz
8 listopada 2020, 23:00
@pikacz: odzyskam Polskę w imię bigosu*
Odpisz
9 listopada 2020, 07:26
@lolkowski: Kiełbasa is love, kiełbasa is life
Przy tym z bigosem mi sie kolejność pomyliła
Odpisz
9 listopada 2020, 07:52
@lolkowski: same
chyba mam jeszcze trochę w lodówce mogę się podzielić
Odpisz
9 listopada 2020, 07:54
@Onarchia: dej
Odpisz
9 listopada 2020, 09:12
@Kebasa_z_mema: a co tak half polish half angielski
Odpisz
9 listopada 2020, 09:14
@Anonimowygosc: Because dlaczego nein?
Odpisz
9 listopada 2020, 07:27
Rosja
Umre
Jak dla mnie jest to dużo śmieszniejsze od tego bigosu xddd
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2020, 01:14
Tam gdzie jest Ameryka powinno być umrę w imię demokracji.
Tak wiem chodzi o literaturę która dane państwa.. a zresztą sami wiecie
Odpisz
8 listopada 2020, 23:18
W kociołkach bigos grzano; w słowach wydać trudno
Bigosu smak przedziwny, kolor i woń cudną;
Słów tylko brzęk usłyszy i rymów porządek,
Ale treści ich miejski nie pojmie żołądek.
Aby cenić litewskie pieśni i potrawy,
Trzeba mieć zdrowie, na wsi żyć, wracać z obławy.
Przecież i bez tych przypraw potrawą nie lada
Jest bigos, bo się z jarzyn dobrych sztucznie składa.
Bierze się doń siekana, kwaszona kapusta,
Która, wedle przysłowia, sama idzie w usta;
Zamknięta w kotle, łonem wilgotnym okrywa
Wyszukanego cząstki najlepsze mięsiwa;
I praży się, aż ogień wszystkie z niej wyciśnie
Soki żywne, aż z brzegów naczynia war pryśnie
I powietrze dokoła zionie aromatem.
Bigos już gotów. Strzelcy z trzykrotnym wiwatem,
Zbrojni łyżkami, biegą i bodą naczynie,
Miedź grzmi, dym bucha, bigos jak kamfora ginie,
Zniknął, uleciał; tylko w czeluściach saganów
Wre para, jak w kraterze zagasłych wulkanów.
Odpisz