Mała informacja dla młodych, palących po krzakach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2013, 11:51
W sumie to większość osób już dała spokój gimbazie. Prawdziwym problemem są palący ośmiolatkowie.
Odpisz
12 grudnia 2013, 14:55
@pjkpredator6: Skoro gimbusy nie słuchają , to ośmiolatkowie tym bardziej
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:29
@pjkpredator6: Znam siedmiolatka który pali.
Czekam aż człowiek skolonizuje inne planety, żeby odlecieć od tego gówna.
Odpisz
12 grudnia 2013, 17:13
Pozdrawiam...
Niepalący
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:27
@czapl1997: Dzięki za pozdrowienia.
Odpisz
12 grudnia 2013, 16:15
ja nigdy nie śmierdziałem fajami ani teraz nie śmierdzę chyba że fermentującymi owocami
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2013, 12:33
I wpie*dalasz słodzik - czysta trująca chemia. Już lepszy jest najgorszy możliwy cukier biały.
Odpisz
12 grudnia 2013, 13:57
@Ant_1984: zależy jaki słodzik
Odpisz
12 grudnia 2013, 11:02
A teraz czekamy na komentarze od uczestników jeja .pl którzy palą .....
Odpisz