Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2021, 14:56

masno ni

Avatar orzech39

8 listopada 2020, 23:18

W którym momencie coś się rypnęło?

Avatar darcus

9 listopada 2020, 20:10

@orzech39: W 2015 kiedy Komorowski przegrał z Dudą.

Avatar RommSter

12 listopada 2020, 14:15

@darcus: znaczy kiedy wpuściliśmy czerwonych do kraju

Avatar orzech39

12 listopada 2020, 15:08

@RommSter: kto ich wpuścił? Sami weszli przecież

Avatar RommSter

13 listopada 2020, 11:23

@orzech39: a no tak zapomniałem

Avatar Magda6315

9 listopada 2020, 16:54

Jeszcze cudaczniej będzie, jak z tego szpitala wyjdzie i mu minie korona, a potem policja go złapie i posadzi w więzieniu po tym całym bajzlu.

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2020, 15:21

chory bezobjawowo xd

Avatar Anonim7362616

9 listopada 2020, 16:09

Tak, niektórzy przechodzą covida bezobjawowo, zależy od odporności organizmu

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2020, 16:13

@Anonim7362616: to wtedy nie jestes chory/jestes nosicielem
bawi mnie po prostu geneza tego okreslenia

Avatar Kiler1

9 listopada 2020, 16:21

Nieposiadanie objawów nie oznacza, że nie jest się chorym. To tak jakby powiedzieć, że sparaliżowana osoba jest całkowicie zdrowa bo akurat sobie leży i tych objawów nie widać.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2020, 16:23

@Kiler1: wedlug ciebie nie ma roznicy pomiedzy brakiem objawow a ich niewidocznoscia w danej chwili
e: + mowisz o paralizu

Avatar Ukryty_W_Cieniu

8 listopada 2020, 17:48

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2020, 16:21

Welcome to Polska

Avatar Konto_nieusuniete

8 listopada 2020, 17:26

We have bad goverment, pierogi and no maney

Avatar kazdan480

8 listopada 2020, 17:22

I dobrze, social distancing

Avatar Kawento

8 listopada 2020, 16:35

Avatar
Valentine_

8 listopada 2020, 16:24

Kiedy nie siedzisz w domu i na start masz 5 gwiazdek i policję na karku

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Deal życia

Dobrze czasem się oderwać

Niegrzeczny Oskarek

Ikony

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka