Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokomando

13 grudnia 2013, 21:57

Te pościgi, te wybuchy.

Avatar SharpNeedle

27 maja 2015, 15:28

@kokomando: NALEŚNIKI!?

Avatar deltes

13 grudnia 2013, 20:10

Efekty lepsze niż w ,, Bitwa pod Wiedniem" -.-

Avatar pmb1998

13 grudnia 2013, 20:42

@deltes: Dokładnie. Pojechaliśmy z klasą na to do kina, bo myśleliśmy, że będzie fajny film. A tu - beznadzieja kompletna.
A i tak końcowa walka przebija wszystko: szwajcarscy piesi lansjerzy w zbrojach szwedzkich muszkieterów i barwach narodowych Ukrainy rzucają shurikenami w konnych janczarów uzbrojonych w dzidy... nie mogłem z tego :).

Avatar deltes

13 grudnia 2013, 20:45

@pmb1998: Albo współczesne godło polskie na fladze Husarii D: Ja to kupiłem z gazetą ( Viva ) i żałuję...

Avatar aneczka27

13 grudnia 2013, 20:54

@deltes: Jeśli kupujesz vivę, nie oczekuj filmów na wysokim poziomie. Albo średnim. Albo niskim. Albo wgl na jakimkolwiek poziomie, bo samo czasopismo jest poniżej dna i mułu.

Avatar deltes

13 grudnia 2013, 21:08

@aneczka27: W ogóle nie czytam takich gazet, ale usłyszałem, że będzie tam ten film, to myślałem, że będzie okazja, a tu sru >: (

Avatar aneczka27

13 grudnia 2013, 22:03

@deltes: A no chyba że tak. To zwracam honor ;)

Avatar bylejakbylegdzie

13 grudnia 2013, 22:08

@pmb1998: lol przecież lansjerzy byli w żelaznych napierśnikach i żelaznym hełmie na koniu z dzidą i rozwalali przeciwników z bronią palną do czasu wynalezienia bagnetu a janczarzy mieli broń palną :D

Avatar KaterinaAlexandrev

13 grudnia 2013, 22:16

@deltes: Z mojej szkoły też na to poszliśmy... jednak błędem było zabierać informatyczną klasę do której należę na ten film. Po seansie marudzili z tydzień że oni by lepiej te efekty zrobili...

Avatar MruczekV

14 grudnia 2013, 13:53

@pmb1998: tak jak ogień na pochodniach robiony komputerowo, czy strzelanie z krócicy z otwartą panewką i nie odciągniętym kurkiem:)

Avatar popek9001

14 grudnia 2013, 21:01

@KaterinaAlexandrev: apropos efektów... mój ojciec ma profesjonalne programy do obróbek filmów i komputer z intel core i7 a robi efekty na filmach(nagrywa z wesel imprez zawodów itd.) takie badziewne że aż żal patrzeć,kiedy ja mam zwykły laptop ,a już przez spojrzeniem na program wiem jak zrobić lepsze efekty np. takie jak w intrach większych youtuberów.

Avatar Dziabaducha321

14 grudnia 2013, 15:36

ta ludzie na pewno wybuchają

Avatar kamixo

14 grudnia 2013, 12:36

to był zamach !

Avatar Fenix303

14 grudnia 2013, 11:34

Not bad...

Avatar szakal1

13 grudnia 2013, 22:34

Profeska...

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2013, 20:16

Człowiek wpadający do wody z wybuchem dobre :D
4/5

Avatar gelo1238

13 grudnia 2013, 21:43

terrorysta O.o

Avatar TRATAK

13 grudnia 2013, 21:24

***iste hehe

Avatar Piotresiek

13 grudnia 2013, 21:18

Tak by to wyglądało gdyby reżyserem był Michael Bay

Avatar kiniaaaaa

13 grudnia 2013, 21:16

Widziałam kiedyś ten film xD

Avatar TheGrumpy

13 grudnia 2013, 21:11

A jakby tak jeszcze dodać ze 2 samoloty nurkujące z oznaczeniem swastyki?

Avatar gratyns

13 grudnia 2013, 20:49

Piję herbatę a tutaj przelatuje statek i zaczeło wszystko wybuchać aż oplułem monitor całą herbatą :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Albo dla osób w spektrum

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka