W Titanicu było za mało wybuchów, naprawiłem to
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Albo dla osób w spektrum
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2013, 21:57
Te pościgi, te wybuchy.
Odpisz
27 maja 2015, 15:28
@kokomando: NALEŚNIKI!?
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:10
Efekty lepsze niż w ,, Bitwa pod Wiedniem" -.-
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:42
@deltes: Dokładnie. Pojechaliśmy z klasą na to do kina, bo myśleliśmy, że będzie fajny film. A tu - beznadzieja kompletna.
A i tak końcowa walka przebija wszystko: szwajcarscy piesi lansjerzy w zbrojach szwedzkich muszkieterów i barwach narodowych Ukrainy rzucają shurikenami w konnych janczarów uzbrojonych w dzidy... nie mogłem z tego :).
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:45
@pmb1998: Albo współczesne godło polskie na fladze Husarii D: Ja to kupiłem z gazetą ( Viva ) i żałuję...
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:54
@deltes: Jeśli kupujesz vivę, nie oczekuj filmów na wysokim poziomie. Albo średnim. Albo niskim. Albo wgl na jakimkolwiek poziomie, bo samo czasopismo jest poniżej dna i mułu.
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:08
@aneczka27: W ogóle nie czytam takich gazet, ale usłyszałem, że będzie tam ten film, to myślałem, że będzie okazja, a tu sru >: (
Odpisz
13 grudnia 2013, 22:03
@deltes: A no chyba że tak. To zwracam honor ;)
Odpisz
13 grudnia 2013, 22:08
@pmb1998: lol przecież lansjerzy byli w żelaznych napierśnikach i żelaznym hełmie na koniu z dzidą i rozwalali przeciwników z bronią palną do czasu wynalezienia bagnetu a janczarzy mieli broń palną :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 22:16
@deltes: Z mojej szkoły też na to poszliśmy... jednak błędem było zabierać informatyczną klasę do której należę na ten film. Po seansie marudzili z tydzień że oni by lepiej te efekty zrobili...
Odpisz
14 grudnia 2013, 13:53
@pmb1998: tak jak ogień na pochodniach robiony komputerowo, czy strzelanie z krócicy z otwartą panewką i nie odciągniętym kurkiem:)
Odpisz
14 grudnia 2013, 21:01
@KaterinaAlexandrev: apropos efektów... mój ojciec ma profesjonalne programy do obróbek filmów i komputer z intel core i7 a robi efekty na filmach(nagrywa z wesel imprez zawodów itd.) takie badziewne że aż żal patrzeć,kiedy ja mam zwykły laptop ,a już przez spojrzeniem na program wiem jak zrobić lepsze efekty np. takie jak w intrach większych youtuberów.
Odpisz
14 grudnia 2013, 15:36
ta ludzie na pewno wybuchają
Odpisz
14 grudnia 2013, 12:36
to był zamach !
Odpisz
14 grudnia 2013, 11:34
Not bad...
Odpisz
13 grudnia 2013, 22:34
Profeska...
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:16
Człowiek wpadający do wody z wybuchem dobre :D
4/5
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:43
terrorysta O.o
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:24
***iste hehe
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:18
Tak by to wyglądało gdyby reżyserem był Michael Bay
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:16
Widziałam kiedyś ten film xD
Odpisz
13 grudnia 2013, 21:11
A jakby tak jeszcze dodać ze 2 samoloty nurkujące z oznaczeniem swastyki?
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:49
Piję herbatę a tutaj przelatuje statek i zaczeło wszystko wybuchać aż oplułem monitor całą herbatą :D
Odpisz