memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 grudnia 2013, 22:18
Czy mi się zdaje czy oni jadą na przodzie?
Odpisz
14 grudnia 2013, 22:51
@Pikachu: To jest tył, zwróć uwagę po której stronie są drzwi i peron na przystanku
14 grudnia 2013, 23:00
@Jejowicz: Teraz widzę, zmyliło mnie to lusterko.
28 marca 2020, 22:17
@Pikachu: wiem że mineło 7 lat ale dokładnie wytłumaczę. Ten tramwaj to budapesztańcki Siemens Combino, ma identyczny przód jak i tył. W Poznaniu jeżdżą prawie identyczne
15 grudnia 2013, 00:07
a gdyby nagle przejechała policja to byłby mandacik dla kierowcy bo przewozi za dużo pasażerów z powodu braku miejsc
14 grudnia 2013, 20:27
Bo normalna jazda jest zbyt manifestowna.
14 grudnia 2013, 20:15
khy
14 grudnia 2013, 20:05
Bo zawsze można znaleźć jakieś wyjście :)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2013, 22:18
Czy mi się zdaje czy oni jadą na przodzie?
Odpisz
14 grudnia 2013, 22:51
@Pikachu: To jest tył, zwróć uwagę po której stronie są drzwi i peron na przystanku
Odpisz
14 grudnia 2013, 23:00
@Jejowicz: Teraz widzę, zmyliło mnie to lusterko.
Odpisz
28 marca 2020, 22:17
@Pikachu: wiem że mineło 7 lat ale dokładnie wytłumaczę. Ten tramwaj to budapesztańcki Siemens Combino, ma identyczny przód jak i tył. W Poznaniu jeżdżą prawie identyczne
Odpisz
15 grudnia 2013, 00:07
a gdyby nagle przejechała policja to byłby mandacik dla kierowcy bo przewozi za dużo pasażerów z powodu braku miejsc
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:27
Bo normalna jazda jest zbyt manifestowna.
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:15
khy
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:05
Bo zawsze można znaleźć jakieś wyjście :)
Odpisz