Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 11:42

Dobrze tylko z psem

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 09:57

OP mnie śledzi, bojem siem

Avatar lisekkk

13 listopada 2020, 09:31

Tak mam tylko z mom psem

Avatar XStuntManiac1

13 listopada 2020, 09:29

Mój dzień znowu
[X] K...a znowu zaspałem ja pie....e

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2020, 09:26

Mój poranek:
[+] Jestem spóźniony

Avatar jejaplxiaomi

13 listopada 2020, 08:19

Moje spotkanie z kotem be like:
-patrzysz a tu kot
-fajny kot 9/10
-siadasz i patrzysz na kota
-kot siada ci na kolana, czujesz potężną więź z naturą
-i nagle

-jakimś cudem wchodząc musnął cię ogonem w twarz
-twój organizm dostaje padalca
-przypominasz sobie że masz uczulenie
-dusisz się tym j...nym katarem, kihasz jak popie....ony
-trzymasz dystans od kotów do końca życia

Avatar patrykpwm

13 listopada 2020, 09:23

Avatar patrykpwm

13 listopada 2020, 09:22

Zawsze, jebqncy to pożeracze czasu i żarcia które sam bym z chęcią zeżarł

Avatar Tajdeus

13 listopada 2020, 09:15

Mój wymarzony tryb życia.

Avatar LOKO30

13 listopada 2020, 08:48

K...a admin
Wstań
Rób kawę
Odpal kota gdy woda na kawę się robi
Pogłaszcz kota
Odpal jeja
Nakarm kota
Jesteś w pracy

Avatar BloodyEyes

13 listopada 2020, 08:36

Nie mam tego problemu bo nei mam kota

CHCE K...A KOTA

Avatar Miszke

13 listopada 2020, 08:39

@BloodyEyes: same

Avatar rysiu311

9 listopada 2020, 09:41

Jak szkoła była otwarta to ja z domu wychodziłem o 7:55 a na 8 miałem do szkoły, szedłem po rower i kot mi się zawsze rano wpi.....a daje mu żreć i wyjeżdżam z domu o 7:58 i jakimś cudem zawsze byłem idealnie na dzwonek i nie miałem spóźnienia

Avatar Bio_Jogurt

9 listopada 2020, 09:22

Tak samo tylko , że z psem

Avatar Alfa7

9 listopada 2020, 09:20

Musiałem się powstrzymać na e-lekcji (która wciąż trwa) by się nie zaśmiać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Frustrujące

Powodzenia

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka