Nic w życiu nie przychodzi łatwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2015, 11:48
E tam wystarczy zaakceptować siebie
Odpisz
13 grudnia 2013, 15:24
Ja zawsze byłem szczupły i juz raczej tak zostanie.Wiec niektórzy dostają bonusy od życia :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 15:35
@marianosk8: Za chudym być też nie jest za dobrze.Trzeba mieć trochę masy,żeby mieć siłę :)
Odpisz
13 grudnia 2013, 16:31
spokojnie,pracuje na wycinkach i dziennie przenosze 2,5 metrowe belki więc krzepe mam :D
Odpisz